Xbox live polskie ip

kiziurra

Użytkownik
Użytkownik
Czy to prawda że jak mam polskie ip to nic nie pobiorę z marketplace ? Zależy mi na sleeping dogs , nie mam jeszcze golda , denerwuje się .Dodam że dema z poziomu konsoli bez problemu pobrałem.Czyli sleeping dogs też mi się poboierzę ?
 
A golda masz? jak masz polskie ip to nic nie pobierzesz ale xbox one.
 

tutrus

Świeżak
Świeżak
Czy to prawda że jak mam polskie ip to nic nie pobiorę z marketplace ? Zależy mi na sleeping dogs , nie mam jeszcze golda , denerwuje się .Dodam że dema z poziomu konsoli bez problemu pobrałem.Czyli sleeping dogs też mi się poboierzę ?
A guzik prawda ja mam polskie IP golda i grę bez problemu pobrałem.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
Pobiorą ci się dogsy ale musisz mieć polskiego golda. Bo na usa jest w ntsc
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
Wiec nie migruj do US bo nic nie SG nie pobierzesz

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A golda masz? jak masz polskie ip to nic nie pobierzesz ale xbox one.
co to za głupoty wygadujesz aż się czytać nie chcę ja mam X1 i jakoś wszystko bez problemu pobieram
 

kiziurra

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj kupiłem golda i sleeping doogs normalnie się zaczęło pobierać.
 

marlon12

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj kupiłem golda i sleeping doogs normalnie się zaczęło pobierać.

nie dziwi nas to =]
 

thargood

Użytkownik
Użytkownik
Dokłądnie.....polskie gold, polskie ip i gry z game with gold pobierane normalnie.
 

tomcio83

Użytkownik
Użytkownik
ja mam ip polskie golda polskiego i SD zassało normalnie jak była za darmo do 16 stycznia.
 

paysker

Użytkownik
Użytkownik
witam a ja mam inne pytanie czy będąc w Szwecji a mając migracje pl mogę zmienić jakoś ip żeby widziało mnie ze jestem w pl bo nie mogę pobierać większości gier.
 

boguswojciech

Użytkownik
Użytkownik
IP nadawane jest przez dostawcę Internetu. Naturalnie będąc w Szwecji ma się IP z tego państwa. Na PC jest cała masa programów, dzięki którym można korzystać z serwerów proxy w innym kraju przez co mamy dostęp do IP powiedzmy z USA, Holandi, Polski albo innego. Xbox nie ma takich możliwości. Jedyne wyjście to łączyć się w domu przez komputer, który korzysta z serwera proxy i ma IP z Polski. Trochę pokrętnie to wytłumaczyłem:p
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam...polski gold, polskie ip - bez problemu pobrałem już kilka tytułów na Games with Gold
 

Do góry Bottom