1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Live Pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawel7PL, Lipiec 25, 2010.

1. Pawel7PL

Pawel7PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam taki głupi problem na który nie moge znaleść nigdzie rozwiązania otóż dopiero co kupiłem x360 i podłączyłem go do Live,mieszkam w angli i w tym momencie mam internet z ograniczeniami na GB,a dodatkowo to ograniczenie jest dzielone na kilku,właśnie tu zaczyna sie mój kłopot.Chciałbym wiedzieć i kontroować ile x pobiera danyck KB podczas korzystania,grania oglądania trailerów itp.Na kompie mam taki programik netlimiter który bierzaco analizuje ilosc pobranych KB niestety monitoruje tylko komputer na którym jest zainstalowany,jeśli ktoś zna jakiś sposób(program) na sprawdzenie tego na moim xboxie(np.przez ip) to byłbym wdzięczny za pomoc,z góry dziękuje mam nadzieje że ktoś zna odpowiedz;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Jedynie opcja jest taka jak podłączysz xbox do komputera by miał internet...

4. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Przez xboxa tego nie sprawdzisz. Gdybyś miał podłączonego xboxa do karty sieciowej w komputerze mógłbyś sprawdzać ogólną (Xbox + PC) ilość pobranych/wysłanych w tym programie. Mam nadzieję że zrozumiałeś co chciałem Ci przekazać :)

5. Pawel7PL

Pawel7PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rozumiałem,dziękuje za pomoc ale mam wrażenie że to Ty nie zrozumiałem o co prosiłem,nie chodzi mi oczywiscie o sprawdzenie tego przez xboxa,x jest podłączony pod ten komputer bezprzewodowo,chodziło mi o program na kompie przez który bede mogl wyszukac ip x-a i w ten sposób sprawdzić wszystko opisałem wyżej;(

6. Pawel7PL

Pawel7PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a x ma internet,zarejestrowalem sie na livie chce teraz sprawdzic i wiedziec ile danych ten live pobiera przez np granie

7. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Korzystasz z routera? Nie napisałeś tego, a to jest ważne.

8. Pawel7PL

Pawel7PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to jest ten nowy xbox360 250 GB ma wbudowany wi-fi łącze go z netem bezprzewodowo,ja mam net podpięty do routera mojego współlokatora.

9. Pawel7PL

Pawel7PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w zasadzie liczyłem na jakieś mało skomplikowane rozwiązanie,coś ala programik do zainstalowania na laptopie żeby ten program wyszukal x-a poprzez ip i śledził jego ruch w necie i transfer KB żebym co jakiś czas mógł sprawdzić ile zużyłem transferu korzystając z live...

10. Pawel7PL

Pawel7PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli nikt naprawde nie zna takiego programu(sposobu)żeby rozwiązać mój nurtujący problem wygląda na to że to trudniejsze niż myślałem,ale chyba nie niemożliwe....

11. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    No jeśli jest podłączony do routera to moje rozwiązanie nie zadziała. Wszystko było by ok gdyby podłączony xbox był do twojego pc. Wtedy w tym programie net limiter mógłbyś sprawdzać ile razem xbox i komputer zużywają transferu. Jakby można by to sprawdzić przez router nie mam pojęcia (w ogóle czy jest taka możliwość).

Wczytywanie...

Poleć forum