1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live - pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kaman587, Lipiec 4, 2012.

1. kaman587

kaman587 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,podobnież na nowej konsoli można założyć 3 konta i na każde z nich po 1 miech za free. Ale jak wybieram opcje tego 1 miecha za free to mi każe zapłacić czy coś takiego ,wiem że każą podać numer konta czy jakoś tak...Czy można to w jakikolwiek sposób ominąć ??? bo ja nie mam konta w banku bo jestem nie pełnoletni a Ojciec nie chce tam podawać numeru. Jeżeli jest jakiś sposób to proszę żeby ktoś napisał krok po kroku jak to zrobić ;) z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Jak utworzysz konto to pojawiają Ci się tam jakieś propozycję kupna kodu do XBL Gold... Jak to anulujesz przyciskiem "B" powinieneś mieć później coś takiego jak utworzenie darmowego konta Gold :p

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    trzeba podać po updacie z lutego 2012

5. kaman587

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli co mam zrobić ? :D . bo jak źle to tworzenie konta zrobię to już chyba nie będzie możliwości mieć tego 1 miecha za free no nie ?

6. kornelx

kornelx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie da sie tego ominac, tez chcialem ale lipa

7. kaman587

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ...jakie to cwaniaki...Najpierw daja 1 miech za free a potem karzą numer konta podać !!! Co za debile tam pracują...:D

8. munv

munv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubelskie
    Zgadzam się. Microsoft to złodzieje ;]

Wczytywanie...

Poleć forum