1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX live powiązanie z kontem bankowym w paypal

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fingers, Grudzień 8, 2015.

1. Fingers

Fingers Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam

Mam problem z powiązaniem konta xbox live z paypalem. Mianowicie gdy próbuje je powiązać automatycznie kieruje mnie by dodać kartę kredytową. Nie mam karty kredytowej mam zweryfikowane konto bankowe na paypalu i to z nim chciałbym powiązać xbox live. Jak to zrobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie zrobisz tego, to że masz przypisany rachunek bankowy nic nie daje. Musisz dodać kartę i wtedy zaskoczy. Też mnie to bardzo zdziwiło, ale niestety inaczej się nie da ;)

Ale możesz zrobić to co ja, dodałam swoją normalną kartę bankomatową, poczekałam, aż zweryfikują kartę i ją usunęłam z pp. Teraz mi MS normalnie łapie pp bez karty. Więc sobie przelewam kasę z banku na pp i nim kupuję w sklepie Xboxa gry itd :D

4. Fingers

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    serdecznie dziękuję za pomysł Kuleczki, sprawdził się i x1 śmiga ładnie.

Problem mam z grami x360 w ramach wstecznej kompatybilności. Nie mam do wyboru od razu karty tylko opcje zmiany formy płatności wyskakuje mi okno z danymi jak niżej i dalej nie idzie. Pomożecie jak to pożenic?

Bez nazwy.jpg

5. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz uzupełnić swoje dane, bo MS Ci żadnych gier nie będzie chciał przypisać do konta, póki nie dodasz danych rozliczeniowych :) Nie martw się, FBI nie wpadnie Ci do domu, podaj normalnie swoje prawdziwe dane. W razie gdybyś kiedyś miał problemy z kontem pewnie support zapyta Cię o takie dane czy coś. Lepiej chuchać na zimne. Dodaj dane i sprawdź czy zaskoczy.

6. Fingers

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Problem w tym, że nie mogę tego konta założyć. Pomijam już fakt, że mogę tylko wybrać kraje z wysp brytyjskich to na końcu jest jakiś wielki Ops i pupa. Popołudniu podeślę screen jaki pokazuje mi.

7. kuleczka91

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To spróbuj uzupełnić dane rozliczeniowe w konsoli, zamiast na www. Ja dane uzupełniałam na konsoli :p

8. Hans240

Hans240 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj miałem ten sam problem i rozwiązanie jest dość proste w moim przypadku( jak masz zwykła kartę bankomatowa (debetowa) na której pisze Visa)
    Wchodzisz na konto Paypal na dole masz powiąż karte klikasz pozniej typ karty > Visa Debetowa i dalej wpisujesz dane z karty. zatwierdzasz .
    Teraz powinno ci bez problemu pościć przy pobieraniu gry z Xbox360. Mi pomogło
    Mam Xbox One od 3 dni, wiec wszystkiego nie ogarniam, ale ma nadziej ze ci pomogłem
    pozd.

9. Fingers

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak jak pisałem wyżej, co próbuje zakończyć proces rejestracji jest taki błąd.

Bez nazwy.jpg

Wczytywanie...

Poleć forum