Xbox Live ----Problem --- Proszę O Pomoc

bitwek

Użytkownik
Użytkownik
mi chodzi że w konsoli Xbox 360 ... jak konfiguracja sieci to tam automatycznie mi przypisuje co i jak
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Tak przypisuje ci ale router ma to sam podac bo ma wlaczony serwer DHCP, mozliwe ze ma na sztywno wpisane dns i przedzial ip i jest to nie prawidlowe lub ma ograniczony przydzial adresow, wiele moze byc przyczyn wiec najlepiej zresetowac go i ustawic od poczatku bo nie wiadomo co kto grzebal w tym routerze
 

bitwek

Użytkownik
Użytkownik
poproszę gościa od neta ... to tam znajomy jest więc spróbuje mi to zrobić ...
 

neorr

Świeżak
Świeżak
Witam.
Jestem u kuzyna, i wzialem konsolkę. Ma połączenie radiowe przez router.Podłączyłem konsolkę do routera kablem sieciowym ze standardowym wyjsciem takim jak mam w domu (a tam wszystko działa. Daje sprawdz polaczenie z xbox liv. i jest problem z polaczeniem z siecia. Co robic?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Przekieruj porty lub wlacz na routerze UPNP
 

neorr

Świeżak
Świeżak
dobra ale jakies dokladniejsze instrukcje? nigdy sie w to nie bawiłem
 

kretos666

Banned
Użytkownik
Świeżak
kurde... Stary :D Wszyscy piszecie mu bzdury :) Co do jednego.
w przeglądarce 192.168.1.1
Administrator : twoje haslo
Hasło : twoje hasło

U mnie na ruterze Tp LInk ADSL2+ :) nie wiem jak u Ciebie Ale poprostu wchodzisz w opcje i robisz przywróć ustawienia domyślne :) "Restore Default"
I teraz oczywiście odłącz xboxa :) skonfiguruj sobie połączenie z netem od nowa na routerze. Podłącz xboxa do routera po czym xbox i router same się skonfigurują, bo tak powinno być jak masz router. A nie wymyślanie. :)
Robiłem już tak ludziom 3 razy ;p i działa zawsze.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
kurde... Stary :D Wszyscy piszecie mu bzdury :) Co do jednego.
w przeglądarce 192.168.1.1
Administrator : twoje haslo
Hasło : twoje hasło

U mnie na ruterze Tp LInk ADSL2+ :) nie wiem jak u Ciebie Ale poprostu wchodzisz w opcje i robisz przywróć ustawienia domyślne :) "Restore Default"
I teraz oczywiście odłącz xboxa :) skonfiguruj sobie połączenie z netem od nowa na routerze. Podłącz xboxa do routera po czym xbox i router same się skonfigurują, bo tak powinno być jak masz router. A nie wymyślanie. :)
Robiłem już tak ludziom 3 razy ;p i działa zawsze.
Poczytaj caly watek zaczynając od pierwszej strony bo bzdury to Ty piszesz, a to ze inne routery glownie maja ip w klasie "A" lub "C" to jest oczywiste (bo znasz sie to chyba wiesz o co chodzi, prawda ? - w końcu konfigurowałeś aż trzy routery
Zobacz sobie screen'y z polecenia ipconfig /all
 

Do góry Bottom