1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live problem z kontem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez siuchol, Czerwiec 10, 2013.

1. siuchol

siuchol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam mam problem
    zakupilem konto xbox live gold na miesiac i nie chce dzialac, chce wlaczyc internet explorera pisze zeby zalogowac profil z kontem xbox live, ktore jest juz zalogowane.
    co zrobic?
    kod zdrapke wpisalem na internecie na laptopie, w platnosciach czy tam zarzadzaniu kontem pisze juz ze mam wykupiony xbox live
    pomozcie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal833

michal833 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    sproboj wpisac kod bezposrednio z konsoli, xbox guide i zrealizuj kod

4. siuchol

siuchol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wpisalem i pisalo ze kod jest wykorzystany.... ciagle mam ekran logowania daje zalogouj sie tym profilem co wykupilem usuluge na nie nie i nic .........

5. michal833

michal833 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    napewno wpisales na odpowiednie konto ? masz juz konto na livie ?

Wczytywanie...

Poleć forum