XBOX Live - problem z kontem

qqq

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Chcialbym sobie zalozyc konto na xbox live z konsoli. W ustawieniach mam dane na region i jezyk - wszystko PL, czy musze zmienic je na UK, aby moc sie zarejestrowac?? Kolejne pytanko mam takie. Wiem ze na mojej konsoli byl juz wczesniej 1 profil z wykorzystaniem 1 miesiecznego darmowego Gold'a. Czyli pozostaja jeszcze 2 miesiace. Jak przy rejestracji dać aby mi tego gold'a wykorzystalo? Trzeba ustawic cos, czy przy rejestracji konsola sama to wykryje??

Mam nieprzerobioną konsole do dzisiaj wieczorem. Jade wieczorkiem do kolesia i przerabiam na najnowszego LT ( czyli bana nie powinno być ). Czy rejestrowac sie teraz, gdy jeszcze mam oryginalna konsole, czy dopiero po przerobce ?? Rozumiem, ze najnowszy LT czyli mozna bezpiecznie grac po sieci.

Ostatnie pytanko dotyczy gold'a. Czytalem na necie, ze Microsoft wszystkim ktorzy maja konto SILVER umozliwia BEZPLATNE granie przez siec w weekendy. Czy to prawda? Oraz czy po necie krążą jakies 48 miesieczne triale na konto GOLD. Czy one sa za free i normalnie wpisuje w konsoli KOD i moge grac?? Czy to jest bezpieczne? Czy Microsoft moze dac Bana za takie granie?

Bardzo prosze o odpowiedz na kazde z moich pytan. Dzieki wielkie
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Nie pisz posta pod wcześniejszym...
1. Automatycznie przy rejestracji nowego konta powinno stworzyć się z 1 miesiącem subskrypcji GOLD
2. Żadna modyfikacja konsoli nie zapewnia 100% bezpieczeństwa przed banem
3. Mając konto silver nie ma możliwości grania poprzez Livie, nie licząc wyjątków kiedy to MS robi specjalne eventy i pozwala wszystkim silverowcą grać po sieci ale nie jest to co każy weekend
4 uda Ci się znaleźć działający kod na 48h to się ciesz, są one legalne często dawane przy rożnego rodzaju promocjach
 

Do góry Bottom