1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live problem z polaczeniem z innymi graczami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cfienshyc, Marzec 11, 2013.

1. cfienshyc

cfienshyc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, problem wyglada tak:

w grach w ktorych trzeba laczyc sie do innych graczy np ( forza horizon, read dead redemption) mam problemy z laczeniem sie na serwery.

przez problemy rozumiem NIEMOŻNOŚĆ grania. w forzy widze liste zalozmy 20 serwerow, jesli na 2 z nich mnie wpuści to juz jest dobry wynik :). ostatnio chyba 40 minut siedzialem w lobby i dalem sobie spokoj. w read dead redemption podobnie, nie chce mnie polaczyc tez na praktycznie kazdy serwer. czasami sie uda to juz gram.

internet mam szybki, stabilny, porty odblokowałem ( nie wiem czy dobrze ;d ) i problem wystepuje nadal.

Ktos zna rozwiazanie? co naprawic/zrobic zebym mogl grac z innymi bez szukania przez 50~ minut serwa ktory mnie wpusci?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wasilek6320

wasilek6320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A na innych grach też to jest czy tylko te wymienione??????

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odp: Xbox Live problem z polaczeniem z innymi graczami

Przetestuj połączenie czy nie wywala problemu z NATem.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

5. cfienshyc

cfienshyc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wywala

Wczytywanie...

Poleć forum