1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live problem z przedłużeniem ważności

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcinek062, Maj 9, 2010.

1. marcinek062

marcinek062 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam gdy wpisuje kod o przedłużenie ważności konta na xbox live pokazuje mi sie o pofdanie swoich danych po ich wpisaniu pokazuje mi sie komunikat ze nie pasuja dane adresowe. xbox live zakladalem na uk.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Namito33Pl

Namito33Pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Dane adresowe czyli : miasto, ulica, kod pocztowy. Tak jak podawałeś kiedy zakładałeś konto . Jeśli teraz wpisujesz błędne dane to się nie dziw . Po prostu sprawdź czy wszystkie dane masz jednakowe.Ps : Ja tez tak miałem raz ale to dlatego , że pomyliłem się w kodzie pocztowym . Poprawiłem i śmigało . Sprawdź wszystko dobrze jeszcze raz .

4. marcinek062

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    ok tylko jedno jeszcze pytanie jak teraz sprawdzić co ja tam powpisywałem

5. Namito33Pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Na stronie xbox.com w swoim profilu lub w konsoli wchodzisz z zakladke swojego profilu , dalej w zarządzaj kontem > dane kontaktowe > logujesz sie i wszystko tam masz.

6. marcinek062

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    po zalogowaniu niema tam zadnych danych jak wprobuje wpisac tam swoje dane to i tak jest to samo. czy jeżeli xbox live w danach regionalnych jest ustawione na uk to czy trzeba podac dane adresowe z uk. pytam sie bo juz jestem zielony

7. Namito33Pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    tak musisz podać kod pocztowy z UK. Poszukaj w Google , znajdziesz bez problemu . Inaczej nie zadziała.

8. zsiuj8j8

zsiuj8j8 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Wczytywanie...

Poleć forum