1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live problem z przedłużeniem ważności

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcinek062, Maj 9, 2010.

1. marcinek062

marcinek062 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam gdy wpisuje kod o przedłużenie ważności konta na xbox live pokazuje mi sie o pofdanie swoich danych po ich wpisaniu pokazuje mi sie komunikat ze nie pasuja dane adresowe. xbox live zakladalem na uk.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Namito33Pl

Namito33Pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Dane adresowe czyli : miasto, ulica, kod pocztowy. Tak jak podawałeś kiedy zakładałeś konto . Jeśli teraz wpisujesz błędne dane to się nie dziw . Po prostu sprawdź czy wszystkie dane masz jednakowe.Ps : Ja tez tak miałem raz ale to dlatego , że pomyliłem się w kodzie pocztowym . Poprawiłem i śmigało . Sprawdź wszystko dobrze jeszcze raz .

4. marcinek062

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    ok tylko jedno jeszcze pytanie jak teraz sprawdzić co ja tam powpisywałem

5. Namito33Pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Na stronie xbox.com w swoim profilu lub w konsoli wchodzisz z zakladke swojego profilu , dalej w zarządzaj kontem > dane kontaktowe > logujesz sie i wszystko tam masz.

6. marcinek062

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    po zalogowaniu niema tam zadnych danych jak wprobuje wpisac tam swoje dane to i tak jest to samo. czy jeżeli xbox live w danach regionalnych jest ustawione na uk to czy trzeba podac dane adresowe z uk. pytam sie bo juz jestem zielony

7. Namito33Pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    tak musisz podać kod pocztowy z UK. Poszukaj w Google , znajdziesz bez problemu . Inaczej nie zadziała.

8. zsiuj8j8

zsiuj8j8 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    short sheath wedding dresses

do you want to buy cheap short sheath wedding dresses free shippingshort sheath wedding dresses 2010 from wholesale WD308 Short Sheath Wedding Dresses ,china WD308 Short Sheath Wedding Dresses : weddinggownswholesalenow sign up=free shipping this week.free tailor-made,7days refundbe free to check the fabric before your purchase

Wczytywanie...

Poleć forum