1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Live problem z punktami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RAKO84, Czerwiec 3, 2010.

1. RAKO84

RAKO84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Wygląda to tak. Mam Xboxa elite 120 bg nie przerabiany mam konto narazie 1 miesiąc darmowy i nabilem 185 gamescore. Problem polega na tym że jak chce cos za nie kupic np: themes to XBlive pokazuje mi ze moje saldo camescore to 0 . Region mam ustawiony na Wielką Brytanie ale w konsoli język polski. Na stronie xblive tez pokazuje ze mam 185 gamescore.

O co tu chodzi? bo nic nie moge wymyśleć. Z góry dzieki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Za te punkty które zdobywasz za grę nie można nic kupić :)

4. RAKO84

RAKO84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmmm. czyli one są dla pokazania osiągnięć w sieci ? Mam na dzieje że za punkty które da sie kupić na allegro czy w niektórych sklepach da sie kupić dodadki itp.?

5. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Możesz kupić za M$P czyli MICRO$OFT Points one są na allegro w cenach 800msp 40-50zł 2100msp 75-85zł i 4200msp za ok. 140zł.

6. RAKO84

RAKO84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za pomoc :D

Wczytywanie...

Poleć forum