Xbox live - problem z rejestracją w dwóch przypadkach.

Czuji

Świeżak
Świeżak
Witam! Po dłuższym przeglądaniu tych i owych stron nie znalazłem żadnej satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, więc piszę owy temat. Jak można się domyślić, chodzi o rejestrację w XBL, więc żeby nie owijać w bawełnę piszę o co chodzi:

1. W pierwszym przypadku, zrobiłem już dawno konto (xboxa mam od świąt, a dopiero dziś chciałem go podłączyć) i rejestracja przechodzi następująco:

- Gamertag
Sign-in
Terms of use
Account Info
Gamer zone
Recover Account

- Account
- Choose membership
- Gamertag
- Gamer picture

Więc tak, tłumaczę - wpisuję sobie e-mail, następnie znów e-mail i hasło, póżniej zatwierdzam regulamin, wpisuję dane osobowe, a także wybieram gamer zone'a - do tego momentu wszystko jest okej, jednak kiedy przychodzi do Recover Accounta, dostaję wiadomość, że usługa jest tymczasowo niedostępna, choć ustawiałem na stronie wszystko na UK/English - na konsoli również...

2. Drugi raz próbowałem poprzez odzyskiwanie tagu gracza, wszystko ok dopóki znów nie przychodzi czas na błąd 80153003, a z tego co wyczytałem to chodzi tu o wybranie płatności za konto, tyle że problem tkwi w tym, iż nie miałem nawet możliwości wybrania czegokolwiek w tej sytuacji.

Jakieś pomysły? Z góry dziękuję za pomoc.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
poczekaj na polski Xbox LIVE :)
 

Lunevil

Użytkownik
Użytkownik
A może dziś po prostu są jakieś problemy techniczne w microsoft?
Poczekaj chwile i próbuj dalej.
 

Czuji

Świeżak
Świeżak
Od wczoraj w sumie tak jest, choć nie podkreśliłem tego w pierwszym poście.
 

Do góry Bottom