1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[XboX Live] Problem z wyszukaniem sieci POMOCY !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez OxeloN, Październik 16, 2012.

1. OxeloN

OxeloN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema , mam problem taki , podłączyłem x'a do neta przez laptopa na którym mam sieć wifi .
    Grałem normalnie przez dwa dni , i nagle włączam xbox'a i nie wyszukuje mi sieci przewodowej , myślałem że może to wina kabla więc zmieniłem go na inny ethernetowy i też nie działa . Dodam że gdy mam podłączony xbox z lapkiem tym kablem to w lapku w wejściu ethernetowym miga na zielono dioda . / i jeszcze jedno jak jestem w ustawieniach sieci w xbox to nic nie ma a jak resetuje lapka i jest ładowanie windows to jest sieć tylko przez chwile do pokazania się pulpitu i dalej nie ma ;/

Konsola : Xbox 360 Elite
    Laptop : HP G6000

Wczytywanie...

Poleć forum