xbox Live Problem

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
witam

chciałem założyć konto na xbox live pierwszy raz podłączyłem konsole pod neta Nie mogłem się zarejestrować ponieważ miałem ustawienia regionalne na Polskę więc zarejestrowałem się xbox.com Poźniej przeczytałem za jak zmieni się ust. regionalne np Irlandia to będzie wszystko ok tak zrobiłem ale podczas rejstracji wyskoczyło mi takie coś " skazany windows live id jest powiazany z innym tagiem gracza. Wprowadz inne windows live id i hasło" :( Więc utworzyłem nowy profil na konsoli i wszystko jest ok :) pobralem sobie nawet demo ( pisze na profilu zalogowany xbox live gold - czyli dostałem 1 miesiąc za darmo ?????) I tutaj moje pytanie czy mogę osiągi z tego pierwszego konta przeżucić czy coś w tym stylu na te nowe ?? Po jak wyl konsole i włącze loguje mi sie na tes stare Abram2006 a nie na Dyzio2010 gdzie działa mi xbox live

Co teraz zrobić

Proszę o pomoc a nie krytyke
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
achievementow (osiagniec) niestety nie przezucisz, ale mozesz sobie ustawic autologowanie na ten profil z xbl. zaloguj sie na niego, nacisnij przycisk xbox guide (ten duzy zielony), nast. na maksa w prawo (zakladka ustawienia), potem "Profil" i "Automatyczne logowanie" - zaznacz na wlaczone i git majonez :)
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
aha i w tedy będzie nabijać osiągi na te nowe konto ???
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No jasne :)
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
oki temat zamknięty :) dzięki
 

ediskrad17

Użytkownik
Użytkownik
ja właśnie próbuję się podłączyć do Live, ale przy podawaniu maila wyskakuje mi taki sam komunikat jak Tobie, że jest powiązane z innym tagiem gracza ... nie wiem co mam zrobić teraz ? zmienić nick ? na jaki ? założyć nowy profil ? skąd mam wiedzieć z jakim tagiem jest to ID powiązane ? czy wystarczy założyć nowe Windows Live ID ? czy może konieczna jest jakaś rejestracja na xbox.xom czy coś w tym stylu ??? :(

czy po zmianie ustawień reg. na Irlandię od nowa konfigurowałeś połączenie ?

ja już przestawiłem na Irlandię, ale to nie pomogło narazie nic ....

acha, no i skąd się w ogóle bierze komunikat, że "to ID jest powiązane z innym tagiem gracza " ????? co to znaczy że jest "powiązane" - pytam kto i kiedy i gdzie je powiązał z innym tagiem gracza oraz jak brzmi ten tag ???? kompletnie bez sensu to wszystko będę wdzięczny za pomoc
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba założyć nowy profil ( ale osiągi przepadną ) ja miałem to samo bo zarejestrowałem się na xbox.com bo nie wiedziałem że trzeba zmienić region :( dlatego ten tag jest już powiązany i straciłem przez to 1 miesiąc Live Gold załóż nowy profil wymyśl nazwę jak będzie zajęta podpowie ci jakie są dostępne lub wpisz nową A czy dobrze że wybrałem Irlandię tego nie wiem ale już demo pobieram aktualizacje zrobiłem dotwarza mi już DivX Aha po założeniu już ustaw konsolkę na nowy profil tak jak napisał BCG-pl

Ponoć można założyć 3 profile i za każdym razem live Gold na miesiąc

achievementow (osiagniec) niestety nie przezucisz, ale mozesz sobie ustawic autologowanie na ten profil z xbl. zaloguj sie na niego, nacisnij przycisk xbox guide (ten duzy zielony), nast. na maksa w prawo (zakladka ustawienia), potem "Profil" i "Automatyczne logowanie" - zaznacz na wlaczone i git majonez :)
 

Do góry Bottom