1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live- problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez badzik15, Lipiec 8, 2010.

1. badzik15

badzik15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Chciałbym konsolę ponownie podłączyć pod xbox live ale nie wiem czy jest możliwe wykorzystanie darmowego miesiące na konto które było już raz podłączone do live na mojej poprzedniej konsoli(na niej wykorzystałem darmowy miesiąc i zostawiłem sobie z niej dysk z tym kontem), czy takie coś jest możliwe?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fojtas

fojtas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wodzisław Śląski
    Jest możliwe ale musisz założyc sobie nowe konto

4. badzik15

badzik15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale mi właśnie zależy żeby na tym koncie mieć liva bo mam tam juz wbity lvl w coda i takie tam.

5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    sory koleś darmowy miesiąc golda miną i jak chcesz pograć na tym profilu na XBL to musisz kupić zdrapkę gold

6. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Albo kody 48H

Wczytywanie...

Poleć forum