1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live-problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zdrojo, Październik 7, 2010.

1. Zdrojo

Zdrojo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,mam taki problem, chciałem sobie założyć live'a na angielskim adresie, Podczas finalizowania procesu wyskoczył mi błąd, w treści błędu pojawił się jakiś ciąg cyfr(z tego co pamiętam, to zaczynał się na 8). Próbowałem się zalogować dnia drugiego na ten sam ID, i napisało mi, że ten ID już jest przydzielony. Googlowałem 2h, ale nie mogłem znaleźć rozwiązania swojego problemu. Wielkie dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Podałeś wszystkie dane dobrze? Najlepiej podaj adres Ambasady Polski w Londynie :D Sprawdź to jak nie pomoże napisz jeszcze raz.

4. Zdrojo

Zdrojo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko dobrze było-inaczej rejestracja by dalej nie przeszła

Wczytywanie...

Poleć forum