1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez amanti, Październik 28, 2010.

1. amanti

amanti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam szukałem odpowiedzi na forum ale nie znalazłem jednoznacznej która by mnie satysfakcjonowała, może ktoś spotkał się z podobnym problemem i będzie mi w stanie pomóc za co z góry dziękuję.

Problem dotyczy Xbox Liva, Pamiętam jak grałem kiedyś na koncie free gold w
    pesa 2010 i wszystko hulało pięknie sporadyczne "lagi" ostatnio postanowiłem kupić sobie golda na 12 miesięcy i ku mojemu zdziwieniu prawie w każdym meczu występują lagi i to takie że nie da się grać czasem nawet xbox sam przerywa połączenie z powodu "tragicznego połączenia i canceluje mecz :) "

Moja specyfikacja internetu to 6MB/S w multimedi od zawsze to puszczone na router od niego na Xbox i Pc (wszystko kablami 0 w-fi więc nie ma mowy o włamaniach). Próbowałem wszystkiego od bezpośredniego podłączenia z modemu do X'a ale w sumie brak jakiej kolwiek różnicy.

Nie jest to tak że 100% meczy ma na lagach ale sporą większość. Dzisiaj na przykład grałem z Polakiem bo miał w nicku kraj wpisany i Kółeczko odpowiedzialne za Ping ( które może mieć kolor Zielony, Żółty, Czerwony) miał zielone zero lagów jak byśmy grali na jednej konsoli. Następny mecz z Niemcem kółko żółte ale też gra bez problemów zacięć może trochę dłuższy loading do wyboru drużyny ale w samej rozgrywce nie było lagów. Poźniej Hiszpan kółko czerwone i lipa nie da się grać :(

Nie wiem wydaje mi sie wcześniej jak grałem na free to nie miałem takich lagów. Czy to tak porostu jest i już, czy może pomoc jakaś specjalna konfiguracja chodź X wszystko konfiguruje sam. Czy pozostaje mi porostu czekać na Xbox live POLAND :) i zmigrować konto ?? Ale wtedy też pozostaje problem grania na całą europę.

Może ktoś się z takim czym spotkał WIELKIE DZIĘKI ZA JAKĄKOLWIEK POMOC :cool:

Wczytywanie...

Poleć forum