1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Magruder, Grudzień 7, 2011.

1. Magruder

Magruder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć wszystkim, mam taki problem iż gdy tworzę nowy profil z poziomu konsoli na Xbox Live to powinienem dostać miesiąc Golda za free, ale nic takiego mi nie wyskakuje i mam wersje standardową, pomóżcie bo nie wiem jak to uzyskać te konto...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    może już wcześniej zostały założone 3 konta?

4. Magruder

Magruder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej jedno dodatkowe dla brata, ale nie wiem czy on czasem coś nie kombinował

5. 0Benek

0Benek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konsola była nowa ?
    Na konsoli tylko 3 pierwsze założone konta mają miesiąc golda, potem następne już silver.

Wczytywanie...

Poleć forum