1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xBox Live Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Klary, Luty 29, 2012.

1. Klary

Klary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam problem.
    połączyłem się z netem na xbox live , zrobilem konto do xbox live dobra , wyświetliło mi sie że moge wypróbować za darmo golda na 30 dni zgodziłem się , dałem dalej i wyskoczyła informacj o PayPalu żeby dodać konto , Wyłczyłem o y wyszedłem :) A Teraz się dowiedziałem że nie musze dodawać tego konta..I powiedzcie mi czy mogę jeszcze raz właczyć funkcje żeby mieć darmowego golda na 30 dni ? dodam że jak odplam np jakaś grę do mnie wylogowywuje z xbox live .
    Proszę o pomoc pozdrawim

2. Lotnik421 Xbox One

3. Klary

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. jaczuro

jaczuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli masz nieupatchowane gry, to Cie wywali z XBL. Ponoć mozna 3 razy skorzystać z tych 30 dni, ale za każdym razem trzeba założyć sobie nowy profil graczai i nowe konto na xbl. Sprawdz w ten sposób. A payPala nie podawaj, ani numerów kont, bo jeszcze Ci samo z konta hajs pobierze w celu odnowienia subskrypcji.

Natomiast ja mam 2 pytania. Nie mogę zakładać tematów jeszcze, wiec spytam tu:
    Mam swoje starusieńkie konto, na którym miałem wykorzystane jakieś darmowe triale golda, raz w/w 30 dni, innego razu 24-48h bonusy, była również roczna subskrypcja.
    RROD i zmiana konsoli na nówkę sztukę, mam znów z racji tego 30 dniowe bonusy - ale też tylko na nowe konta, czy mogę ponownie użyć na tym jednym starym, na którym było XBL?
    Pytanie 2:
    Co się stało ze wszystkimi aukcjami kont silver z grami i przenoszeniem licencji? Było tego od cholery na allegro, gametrade itd a teraz nie widze żadnych aukcji od jakiegoś czasu. Co się stało?

5. Klary

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tzn , ja podczas ustawiania tego darmowego golda cofnalem wszystko i wyszedlem stamtąd , i czy moge jeszcze raz sobie na tym koncie dać golda ? i czy jak założe te nowe konto to czy osiagniecie beda przechodzic na to nowo założone czy moge na moje główne ?

6. jaczuro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziś będę to sprawdzał na dobrą sprawę. Kupiłem tego drugiego, nowego x'a ponad pół roku temu a zupełnie zapomniałem o tych darmowych 30 dniach.
    Ale wydaje mi się, że nie można jeszcze raz na tym samym koncie, o ile pamiętam, to ta opcja o darmowych 30 dniach włącza się tylko przy kontach, do których pierwszy raz podpinasz neta. A potem juz nie wiem, albo trzeba grzebac w opcjach, albo stworzyć nowy profil gracza na xbl.

7. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety jeśli wycofałeś to najprawdopodobniej dałeś opcje "Nie, dziękuję" - wtedy konsola założyła konto Silver na którym darmowego Triala nie dostaniesz. Ja tak zrobiłem niestety. Dzisiaj spróbuję z nowym kontem - nie mam PayPala czy konta bankowego dlatego nie wiem czy można ominąć wpisywanie tych danych ;<

8. jaczuro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na razie jadę na darmowych 48h. wystarczy polubić jakies g*o microsoftu na FB i dają kod na 48h darmowego golda. Temat jest w tym dziale.
    Co do triala 30 dni to sprawdzę to jak się skonczą te bonusy z kodami 48h :p

9. Klary

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z graniem na xbox live opiszę moją sytuację :
    Wszedłem na strone facebookową Microsoftu wygenerowałem sobie kod '' COD100 '' wpisałem na konssoli łądnie pięknie , odpalam gierke w tym przypadku był to Bad comapny II , Klikam gra wieloosobowa i wywala mi komunikat że moje konto nie jest przystosowane do gry czy cos w tym stylu czy chodzi tutaj o wiek który podałem przy zakałdaniu konta xbox live ? Jest to wiem 1996 , Coś nie tak ? Na drugim koncie pełnoletnim mam to samo z tym że jak wchodzę do gry w typ przypadku była to fifa 11 , wywalało mi komunikat że mój profil gracza nie pozwala na granie bla bla.. Proszę o pomoc bo chciał bym sobię pograć przez neta , Pozdrawiam

10. jaczuro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    LoL człowieku, ale jestes, za przeproszeniem, nierozgarnięty ^^
    Jeszcze raz powiedz, co wpisałes w pozycji gametag? xDxDxD

11. Klary

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może pogadamy na gg okej ?
    Powiedz mi dokładnie co to gametag :)

12. jaczuro

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    12399530, hir ya go. Tylko nie wiem, czy Ty tak na serio, czy jak...

Wczytywanie...

Poleć forum