1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Makavel, Maj 12, 2012.

1. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Witam, od ponad tygodnia z moim internetem dzieją się cuda. Pierwsza sprawa - lagi: mam je tylko w Battlefield 3, grając w Call of Duty bądź Halo ich nie mam, a druga sprawa to od kupna nowego routera (kupiłem go w poniedziałek) nie mogę się łączyć (grupa, gra) z moim znajomym z Anglii. Dzwoniłem do dostawcy internetu jednak powiedział, że u nich jest wszystko ok. Myślę, że problem leży po stronie portów w routerze. Próbowałem sam to naprawić, jednak jestem ciemny w tych sprawach i jestem zmuszony prosić o pomoc ;)

Mój router to: TP Link (model: TL-WR740N)

Wczytywanie...

Poleć forum