1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Juiz8, Sierpień 5, 2012.

1. Juiz8

Juiz8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Kupiłem sobie Xboxa miesiąc temu. Miałem od razu darmowe konto na miesiąc, a do opakaowania była dołączona kartka dzięki której gdy mi się skończy mogę sobie wprowadzić kod i grać w multi dalej. Gdy skończył mi się darmowy miesiąc, próbowałem uaktywnić 3 miesiące Live'a, lecz gdy nacisnąłem "zrealizuj kod" i wpisałem go xbox zażądał moich danych osobowych: imię i nazwisko, adres ("Rachunkowy" czy coś takiego), kod pocztowy, miasto itp. Czy tak ma być? Czy mam xboxowi podać moje wszystkie dane osobowe? Jeśli tak to dlaczego? Czy gdyby żądało również innych danych bankowych np. nr karty kredytowej to mam podać?

Proszę o szybką odpowiedź bo chce mi się grać :D
    Dziękuję za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Chodzi ci pewnie o adres rozliczeniowy. Jeżeli jesteś pewien ze to jest za darmo to Wprowadz. Teraz ms zanim da darmowy gold wymaga danych karty kredytowej lub debetowej. To samo jest jeśli Zakładasz nowe konto i chcesz darmowy miesiąc

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przy wpisywaniu zdrapki po raz pierwszy (zakładając że wcześniej nie wiązało się karty kredytowej z kontem xbox) podaje się dane rozliczeniowe. Karty kredytowej nie trzeba podawać.

Wczytywanie...

Poleć forum