1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live problem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seby, Październik 28, 2012.

1. seby

seby Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Widawa, Poland
    Zalozylem konto na kosoli no i na XBOX LIVE i problem w tym, ze jak chce pograc po sieci w CoD MW3 czy NFS Run wyskakuje blad: "Aktualnie wybrany profil nie moze korzystac z Xbox LIVE". Internet smiga, dema mozna pobierac. Mam uzywana konsole i moze tak byc, ze ktos juz zalozyl 3 razy konto i wykorzystal juz darmowe GOLDY? W Zarzadzaniu konta, w zakladce Twoje czlonkostwa mam Bezplatne konto w Xbox LIVE. Prosze o pomoc. Pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    musisz kupic gold
    ale spróbuj najpierw założyć konto na US
    kiedyś u znajomemu jak założyłem konto na PL to nie było free gold'a, a jak założyłem na US to się aktywowało
    może jednorazowy wybryk ale spróbować możesz
    jak nie to znaczy ze juz ktoś wykorzystał

4. seby

seby Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Widawa, Poland
    OK, dzieki wielkie za odpowiedz, sprawdze.

Wczytywanie...

Poleć forum