1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live - profil z błędym adresem e-mail

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 111zenek, Styczeń 28, 2014.

1. 111zenek

111zenek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,
    nie sądziłem że będę miał problemy ale ....

sprawa ma się tak: konto młodej podłączyłem do xbox live bo sobie chciała grę kupić. niestety błędnie podałem e-maila. szybki więc usunąłem konto na xboxlive używając komputera bo emali poszedł do kogoś innego. teraz nie mogę się zalogować na konto młodej bo cały czas z uporem maniaka szuka odwołania do już skasowanego konta xbox live, a nie mogę założyć do tego profilu nowego (konsola już przy profilu ma znaczek xboxlive). wszelkie próby podania nowego kończą się błędem.

co robić aby naprawić?

pozd

2. Lotnik421 Xbox One

3. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czekaj. Czegoś nie rozumiem. Nie możesz założyć nowego konta xbl na konsoli ? Czy na czym dokładnie problem polega ? Co chcesz odzyskać konkretnie ?

4. 111zenek

111zenek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :) spróbuję trochę rozjaśnić

miałem założony profil na xbox360 na który logowała się młodzież. zachciało im się kupować dodatki do gier z xbox live więc za pomocą xboxa założyłem dla danego profilu konto na xbox live. ponieważ błędnie podałem adres e-mail a nie znalazłem opcji jego zmiany przez xboxa, skasowałem konto na xbox live za pomocą komputera (opcja zamknij).
    i myślałem że temat załatwiony, i naiwny.
    na konsoli przy profilu pojawił się znaczek xboxlive. ok. logując się na profil cały czas pamięta ustawienia starego konta (już skasowanego) a przy próbie podania nowo założonego konta na xbox live (przez kompa) wyrzuca błąd i parę cyferek.

chciałbym móc na nowo założyć konto na xboxlive dla profilu aby móc coś dokupić.

tyle.

5. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Teraz rozumiem :) a sprawdzałeś co ten błąd i kilka cyferek oznacza wg Microsoftu ?
    Rodzaj błędu jest istotny w tej sprawie :) dowiedz się co oznacza błąd albo podaj jego kod ... zapewne jest to kilka literek i cyferki ?

6. minibebe

minibebe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
Wczytywanie...

Poleć forum