1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live + profile

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez orix, Październik 22, 2012.

1. orix

orix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, piszę ponieważ mam pewien problem.
    Na mojej konsoli mam założone dwa profile - na jednym grałem non stop, natomiast na drugim logował sie gość który wpadał raz na jakiś czas aby pograć.
    Wczoraj założyłem Xbox Live przez konsolę. Pech chciał, że nie popatrzyłem i konto gold (próba 1 miesiąc) zostało utworzone na drugim profilu, tam gdzie nie gram. Natomiast na profilu na którym gram cały czas gold się nie utworzł (moje niedopatrzenie)

Czy jest jakas możliwość aby to konto gold (ogólnie live) przenieść na profil nr 1 na którym gram non stop i na którym są osiągnięcia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. orix

orix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok, rozumiem, a co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Czy mogę np zamknąć konto na profilu nr2 i wymazać na nim wszelkie dane i otworzyć nowe konto live na profilu pierwszym na ktorym gram i opłacić miesiąc gold live?

5. SwirekPL

SwirekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Odp: Xbox Live + profile

Możesz usunąć konto z konsoli, a na obecne kupić kody trial które są obecnie w cenie 2 zł. Dają możliwość gry online.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum