1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live przedłużenie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kralek96, Grudzień 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kralek96

Kralek96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam wszystkich forumowiczów mam pytanie dotyczące XBL. Mam konsolę już od roku (arcade), ale do tej pory korzystałem tylko z miesiąca darmowego... gdy mi się skończył nie przedłużyłem go i teraz nie wiem czy mogę jeszcze kupić na ten sam profil XBL...? Jeśli nie to głupio, bo mam na ten profil zarejestrowaną fifę 11, a na inne nie.... Z góry wielkie dzięki za odpowiedź. Kralek96

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Pewnie że możesz, normalnie kod zdrapki będzie działał. Ja zawsze wbijam na xbox.com i tam kodzik wymieniam, najszybciej :p

4. Kralek96

Kralek96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki, a skoro nie przedłużałem to nie wiem czy mam kupić to w np. empiku bo tam są takie jakby opakowania na płyty i jest XBOX LIVE czy jakoś na stronie... nie orientuję się.

5. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Rozumiem że chcesz kupić konto gold aby móc grać po sieci tak? Jeśli tak to musisz sobie zadać pytanie czy kupujesz subskrycje gold ( tak to się fachowo nazywa aby grać po sieci potocznie mówiąc) dostępna opcja to subskrycja na 1 miesiąc , 3 miesiące lub 12 miesięcy jak łatwo się domyślec w przeliczeniu najbardziej opłaca się kupić subskrycje 12 miesięczną. Kolejne pytanie gdzie kupić? Można podpiąć kartę kredytową pod nasz profil na xbox live ale zakładam że ta opcja odpada, w Empiku pewnie już kupisz kod jest to karta zdrapka taka jak do telefonów "na kartę" i z poziomu konsoli masz opcję wymień kod wpisujesz oczewiście konstola musi być podłączona do internetu zakładam, że takie podłączenie masz i posiadasz konto silver. Kolejną opcją jest kupno zdrapki na serwisie aukcyjnym tu wychodzi najtaniej. Teraz ważna kwestia mówisz że masz od roku konsolę rok temu nie było xbl w Polsce czyli zakładałeś na inne państwo czy migrowałeś usługę na Polskę? Jeśli tak przed kupnem takiej zdrapki zapytaj sprzedawcę czy kod działa na polskim migorwanym koncie aby nie było niepotrzebnego zamieszania, jeśli konto nie było migrowane to w zależności na który kraj zakładałeś czy na USA czy EU dobierz do tego kod. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania pisz.

6. Kralek96

Kralek96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
  7. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0