1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live przeniesienie gametagu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dirt77, Grudzień 6, 2010.

1. dirt77

dirt77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie czy operacja którą opiszę jest możliwa. Chciałbym zmienić gametag na jednym koncie (czyli zapłacić 800 punktów i wybrać nowy) i założyć nowe konto live gdzie chciałbym używać starego gametaga, stąd moje pytanie czy po tej operacji ten gametag zwolni się i będzie go można ponownie wybrać.
    Upraszczając chodzi mi o coś takiego, że ma, konto z gamertag="wiesio"na koncie z gamertag="wiesio" zmieniam nazwę na gamertag="wacek" oprócz tego, zakładam nowe konto, na którym chce ustawić gamertag="wiesio", ale nie wie czy mogę, czy b"wiesio" będzie automatycznie wolny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Prawdopodobnie gamertag wiesio czyli ten twój stary będzie dostępny ale nie od razu. MS musi w swojej bazie wszystko wyczyścić i przełączyć na nowy GT. To tak jak z nr GG chociażby. Po jakimś czasie wraca do obiegu. Myśle, że po około tygodniu max znów twoj GT sie zwolni.

4. Ukesu

Ukesu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Dokładnie. GT jest dostępny około po 1h. Ale zabawy z tym co nie miara.

Wczytywanie...

Poleć forum