1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Xbox LIVE]Przeniesienie gier z jednego konta na drugie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kryniuk, Lipiec 19, 2012.

1. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Witam
    Mam dostęp do 2 kont Xbox LIVE i jednego z nich używam aby pomóc wam w zrozumieniu mojego problemu nazwę je kontem (A), a konto mojego znajomego nazwę (B). Więc mam Xbox Elite z dyskiem 120gb i zalogowanym kontem (A) czy jest taka możliwość aby zalogować się na konto (B) ściągnąć grę ponownie którą mam zakupioną (Most Wanted) i odpalić ją na koncie (A)?
    PS. Czy gra ta będzie działać na dwóch kontach, jedno konto używana jest na innej konsoli i drugie też na innej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Będzie działać, jeśli będąc zalogowanym na koncie B przeniesiesz licencję. Wtedy będziesz mógł pobrać grę, a dostęp do niej będziesz miał Ty na swojej konsoli i koncie A oraz znajomy na swojej konsoli i koncie B.

1 osoba to lubi.
  4. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    jak mam to zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum