1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live-pytanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Młody Zielarz, Styczeń 28, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Młody Zielarz

Młody Zielarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ino
    Jeżeli przerobię swoją konsolę to czy będę musiał płacić za Golda żeby móc grac online??:confused::confused::confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Tak będziesz musiał, ale twoje granie online za długo nie potrwa bo prędzej czy później bana dostaniesz. Jeżeli twierdzisz tak jak ja, że gra online jest najlepszą zabawą to polecam nie przerabiać. Sam się przekonałem na swojej skórze, przerobiłem, grałem, dostałem bana i zmieniłem konsole na slima nieprzerobionego. Więc lepiej nie przerabiać.

4. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Jeśli chcesz grac na internecie, to jaki sens przerabiania. Po przerobieniu pograsz chwile i ban - zaraz będzie fala komentarzy, że mają przerobione i grają dalej. Więc lepiej się zastanów.

5. Młody Zielarz

Młody Zielarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ino
  6. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Sorry, że się wtrącę, ale Młody Zielarz, powinieneś dać sobie trochę logiki. Co ma flash napędu do kupowania Xbox Live gold?

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie, jak przerobisz swoją konsolę to wszystko będziesz miał za darmo, nawet ci kase za Xboxa oddadzą.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum