1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Live- Pytanie !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pajak, Listopad 26, 2011.

1. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam wszystkich!

Mam zamiar grać w gry na Xboxie przez internet, ale mam pytanie: jaka potrzebna jest prędkość do komfortowego grania? Mam internet CDMA z Orange 1 Mb/s, obawiam się, że taka prędkość mi nie starczy.

Niestety wszelkie kablówki i inne "szybkie łącza" nie wchodzą u nas w grę (mieszkam w wiosce która liczy 100- stu mieszkańców). Zastanawiam się nad internetem satelitarnym. Ale czy taki rodzaj połączenia wchodzi w grę? Raz mi jakiś koleś mówił, że tylko opcjonalnie. Sorry nie znam się na tym, proszę o rady.

Dziękuję i pozdrawiam :D .

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Na takim necie beda lagi lub nie polaczy bo pingi duze. Nie ma u was radiowki?

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

4. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    U nas w pobliżu (ok. 7 km) znajduje się jakiś dostawca internetu. Oferuje prędkość internetu rzędu 2 Mb/s. Niestety przez te lasy i odległość musiałbym postawić jakąś antenę na kilka metrów :).

Spróbuję jutro zobaczyć.

5. Radjo

Radjo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    100 podpisów pod petycją dla burmistrza o zaciągnięcie światłowodów do waszej wioski ukrytej w liściach :D. A tak poważnie to internet satelitarny powinien załatwić sprawę. Pozdrawiam

6. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Ja tez mieszkam na zadupiu i nie moge miec neostrady ani nic. Mam radiowke 4mb i jakos zyje.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

7. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "100 podpisów pod petycją dla burmistrza"- Dobry żart! W naszej miejscowości mieszka dokładnie 120 ludzi. Większość to ludzie po 40- stce. Rolnicy którzy poza polem i Ciapkem świata nie widzą.

Jutro zobaczę co będzie z tym internetem, raczej wygrywa u mnie satelita, ale ona strasznie droga. . . . a jeszcze chciałem sobie 60- tkę kupić :p. Dziękuję za rady!

P.S: Abonament muszę wykupić z początku, czy pierwsze 3 miesiące mam za darmo?

8. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  9. chmielowy

chmielowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dorzuce sie do pytania , czy nie placac zednego abonamentu moge miec internet ? nie chodzi mi tu teraz o granie tylko sciaganie dodatkow,demek czy innych tam darmowych rzeczy

10. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Albo wez nakrec ludzi z wioski - zaloz neta satelitarnego i jeszce innym udostepniaj :)
    Zarobisz :)

1mb i na dodatek z orange to lipa :)
    SPrawdz jaki masz ping - jesli do 80 to jeszce mozesz cos probowac.

11. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Albo wez nakrec ludzi z wioski - zaloz neta satelitarnego i jeszce innym udostepniaj :)
    Zarobisz :)

1mb i na dodatek z orange to lipa :)
    SPrawdz jaki masz ping - jesli do 80 to jeszce mozesz cos probowac.

12. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pingi pokazują mi średnio 80- 110, mogę grać?

P.S: W zrywach, gdy mam nawet 1,4 Mb/s (nie wiem jakim cudem) pingi pokazują 50. Może w tedy grać? Tzn. od 22- 7 wtedy osiąga najszybszą prędkość.

Wczytywanie...

Poleć forum