1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live pytanko...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fsatrets, Październik 1, 2011.

1. Fsatrets

Fsatrets Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam takie pytanie z ciekawości dziś weszłem do multika w Cod4 i okazało się że mogę grać przez neta a nie mam wykupionego Gold'a.Z jakiej to okazji?Długo tak będę mógł grać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zapewne masz darmowego golda na miesiąc jak się nigdy z live nie łączyłeś . bo 1konto=miesiąc a są 3miech free

4. Fsatrets

Fsatrets Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    konto mam od ponad rok golda nie kupowałem ze 3 mechy.W statusie Pisze mi Xbox Live free ale moge grac w multi.Dziwne czużby prezęcik od MS na weekend?

5. tureq85

tureq85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a numery karty do kupna golda wpisywales? bo moze konto sie uzupelnilo 'bez Twojej wiedzy' po wygasnieciu? jak tak to sprawdz konto w banku :rolleyes:

Wczytywanie...

Poleć forum