1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live region - UK

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TobinFrost, Maj 10, 2013.

1. TobinFrost

TobinFrost Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyjaciele ! :)

Kuzyn zostawił mi swojego xbox w Polsce , a konto xbox live opłaca za pomocą karty kredytowej w Anglii i tam co miesiąc mu pobiera 6 funtów. Chciałem przenieść konto na Polski region , ale czy w takiej sytuacji xbox live dalej będzie aktywnie i nic się nie zmieni w kwocie ? I jeszcze jedno pytanie.
    dashboard jest częściowo w języku angielskim , ale menu itd. mam w języku polskim. Jak ściągam dema itd , gry są w języku angielskim. Czy w przypadku gry , której pudełko jest angielskie i instrukcja także lecz ma wgrany język polski(tzn. że kampanie mam w jęz.polskim) to po pobraniu dodatku do gry na multi język gry będzie angielski czy teź polski ? To jest główny powód zmiany regionu , ponieważ wygodniej jest mi mieć język polski w grze mutli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konto na jaki masz kraj nie ma nic wspolnev9 z jezykiem w grach. Ustawienia zmienregion na polski

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Kierownik94

Kierownik94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wierzbiec
    W kwocie się zmieni na polskie złotówki plus nasz podatek. 3 miesiące temu zmieniałem z UK na PL bynajmniej mogłem korzystać z jakiś promocji np. 17-1 miesiąc Gold a konto Gold (jak masz) będzie nie naruszone

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    up. bynajmniej to nie to samo co przynajmniej...

co do tematu to nie oplaca sie zmieniac z UK na PL a juz napewno zostawiac subskrypcji live w Polsce bo duzo taniej wychodza zdrapki z allegro

6. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bristol
    Wow nie wiedzialam, ze juz mozna przeniesc konto ! Kiedys probowalam i nie mozna bylo..
    Wiec ja mam polskie ( nie wiem czemu naprawde ) a maz angielskie. Oboje mamy z karty oplacane co miesiac i ja mam wg kursu czasem 6,80 funta, a on stala 5,99 ;) Do tego ewidentnie widze jak wielka roznica jest w dodatkach i aplikacjach na jego koncie a moim.
    Co do gier i jezyka, kupujemy gry stad, angielskie a niektore same po wlaczeniu wyskakuja po polsku ( assassiny niektore, battlefield 2, medal warfighter (chyba?) ) J
    Ja bym nie zmianiala z UK na PL, a wrecz przeciwnie;)

Wczytywanie...

Poleć forum