1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live(Region)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez The Dark Meadow, Grudzień 16, 2012.

1. The Dark Meadow

The Dark Meadow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Waszawa
    Witam,mam takie pytanie.Otóż zarejestrowałem się w usłudze Xbox Live.Tylko problem w tym,że nie pamiętam jaki region wybrałem.Pytam dlatego bo chciałbym kupić punkty Microsoftu(U mnie było to albo Polska albo USA).Jak mogę to sprawdzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    w ustawieniach konsoli

4. The Dark Meadow

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Waszawa
    1)A możesz dokładnie sprecyzować(chyba jestem za stary na Xboxy):boxing:

2)A pro po rejestracji.Podobno gdy się rejestrujesz,dostajesz darmowe konto gold na 1 miesiąc.Mam napisane:

Jak mam aktywować konto Gold?

5. Seb93

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    1) wchodzisz w ustawienia-ustawienia konsoli-język i ustawienia regionalne
    2) powiem Ci że ja zakładałem u siebie gold w tym miesiącu to słyszałem że podobno wystarczy założyć konto z konsoli i już, no ale to nie zbyt działa podobno żeby mieć miesiąc za darmo trzeba aktywować subskrybcje golda a tego nie chce bo trzeba było podać numer swojego konta aby pierwszy miesiąc mieć za darmo a potem co miesiąc ściagali by Ci z karty kase aby wydłużyc na kolejny miesiąc
    Jeśłi chodzi o to silver to jest to zwykłe konto w którym możesz sobi ściągnąć dema jakiś gier a jeśli chodzi o golda to jeśli masz wykupionego to możesz korzystać ze wszytskich funkcji internetowych typu you tube, IE, czy grać z innymi online
    KONTO GOLD AKTYWUJESZ POPRZEZ WPISANIE KODU kod możesz kupić w sklepie typu empik, media markt itp, ja np kupuje sobie na miesiąc za 24zł

6. The Dark Meadow

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Waszawa

Co daje konto Gold to wiem.Zarejestrowałem się(1 raz),teraz normalnie mogę działać w usłudze Xbox Live,ale jestem tylko:

A wiem,że gdy rejestrujesz się po raz pierwszy masz miesiąc Golda za darmo.I tu mam problem,gdyż nie wiem jak je mam aktywować z poziomu konsoli?

7. Seb93

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    aktywowanie z poziomu konsoli to nic innego jak poprostu założyć konto, poprzez konsole a nie np. przez kompa, ale tak jak napisałem że samo aktywowanie nie daje Ci darmowego live'a ja tak robiłem i nic

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Musisz założyć nowe konto lub zarejestrować istniejące w usłudze XBL z poziomu konsoli i podczas rejestracji będziesz miał opcję wybrania darmowego Golda :)

9. Seb93

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Nie prawda nic takiego nie ma sam zakładałem w listopadzie pierwszy raz konto i nic takiego nie było

10. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Xbox Live(Region)

O ile sie orientuje to pierwsze 3 konta założone na nowej konsoli maja golda za darmo ale trzeba podać numer karty kredytowej lub konto paypal z dodana karta kredytową

Wytapane z XPERII;-)

Wczytywanie...

Poleć forum