1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live rewards

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nareszcie, Luty 2, 2013.

1. nareszcie

nareszcie Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przejde od razu do rzeczy. Mialem konto zalozone na Polske, po mozliwosci migracji przeszedlem na UK zeby moc skorzystac z xbl rewards bo myslalem ze to dziala w ten sposob: mianowicie chodzi mi o to ze np. poczatki uzytkowania xboxa = niewiedza :/ mam zdobytego achivka w dead or alive 4 i paru innych badziewnych grach a jak wiadomo nie mozna usunac historii jesli juz jakies osiagniecie zdobedziemy i myslalem ze dzieki temu xbl rewards da sie "oddac" swoje osiagniecia w zamian za cos do avatara itp ale niestety sie zawiodlem bo takiej opcji nie ma:( stad moje pytanie czy jest moze jednak jakis sposob zeby sie pozbyc tych achivkow z gier ktorych juz nawet nie mam. Strasznie to dziala na moje piekne oczy :) Konsola nieprzerobion, gram przez live'a wiec od razu mowie ze zabawa w jakichs programach po ktorych dostaje sie bana odpada.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nareszcie

nareszcie Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jesli jest jakis sposob to poprosilbym o jakiegos linka bo you tube przeszukalem i d...a :/

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Edytuj possty a nie jeden pod drugim.
    Achiwow nie usuniesz- zostaje nowe konto.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

5. nareszcie

nareszcie Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nowe konto odpada bo mam kilkanascie dodatkow z marketu, golda na rok no i ponad 22000 GS

6. michcio

michcio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po migracji z konta PL na UK działała ci usługa xbox live rewards. U mnie mija drugi dzień i dalej nie mogę dołączyć do tej usługi, piszę że mój kraj takowej usługi nie obsługuje.

7. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Mam konto na US, wcześniej PL. Do Xbox Rewards normalnie dołączyłem. Musisz poczekać 96h od momentu migracji i da radę.

8. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    ludzie to mają problemy... co ci przeszkadza że masz np 15g do swojego gamerscore'a?

9. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Potwierdzam. U mnie xbl rewards po migracji z pl na uk trwal jakis tydzien chyba,

Wczytywanie...

Poleć forum