1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Rewards

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez brattanek, Czerwiec 5, 2014.

1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Używacie Xbox Live Rewards ? Jak wrażenia?
    Obecnie czekam:

2. Lotnik421 Xbox One

3. reaper1

reaper1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak miałem konto na UK, to normalnie działa. Przenioslem na PL i dalej mi punty nabija (juz mam coś ok. 6000), ale nie mogą ich mi przelać na konto LIVE :(

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jak kolega wyżej co raz klikam by mi to dodali do konta na Live i nie mam pojęcia czemu nadal tego nie mam .Po za tym fajne to .

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja używam ale opłacało się tylko w okolicach września kiedy dawali dolara za każdą nową grę.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum