1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live - rozkład jazdy: Diabolical Pitch, The Splatters, dodatek do Forzy 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Major Nelson na swoim blogu zaprezentował kolejny harmonogram premier na Xbox Live Marketplace. Wiemy więc, co nowego niebawem pojawi się m.in. na Xbox Live Arcade, jakie będą nowe promocje i gry na żądanie.

Jutrzejszy dzień przyniesie premierę Diabolical Pitch oraz The Pinball Arcade w cenie 800 punktów Microsoftu za grę. Z kolei w przyszłą środę otrzymamy The Splatters, a w następny piątek, trzynastego, grę Fez. Te tytuły również zostały wycenione na 800 MSP. Dodatki dziś otrzymali natomiast posiadacze Forzy Motorsport 4 oraz Kinect Sports: Season Two. Natomiast ofertą Deal of the Week tym razem m.in. produkcje z cyklu King of Fighters i Metal Slug – za tydzień przecenione zostaną DLC do gier z serii Call of Duty. To jednak nie wszystko – szczegóły poniżej:

Xbox Live Arcade:

Diabolical Pitch – 4 kwietnia – 800 MSP
    The Pinball Arcade – 4 kwietnia – 800 MSP
    The Splatters – 11 kwietnia – 800 MSP
    Fez – 13 kwietnia – 800 MSP

DLC:

Kinect Sports: Season Two Basketball Add-on – 3 kwietnia – 400 MSP
    Forza Motorsport 4 April Alpinestars Car Pack – 3 kwietnia – 560 MSP

Deal of the Week: 3-9 kwietnia:

King of Fighters 98 - 400 MSP (50% taniej)
    King of Fighters 2002 - 400 MSP (50% taniej)
    King of Fighters Sky Stage - 400 MSP (50% taniej)
    Metal Slug 3 - 400 MSP (50% taniej)
    Metal Slug XX - 600 MSP (50% taniej)
    Trouble Witches - 400 MSP (50% taniej)

Deal of the Week: 10-16 kwietnia:

Modern Warfare 2 Stimulus Package - 800 (33% taniej)
    Modern Warfare 2 Resurgence Pack - 800 (33% taniej)
    Call of Duty: World at War Map Pack 1 - 400 (50% taniej)
    Call of Duty: World at War Map Pack 2 - 400 (50% taniej)
    Call of Duty: World at War Map Pack 3 - 400 (50% taniej)
    Call of Duty: World at War Map Pack Bundle - 1200 (40% taniej)
    Call of Duty: Black Ops RC-. - 160 (33% taniej)
    Modern Warfare 3 Recon Drone - 160 (33% taniej)

Oferta specjalna:

Max Payne Sale – 3-9 kwietnia – 33% taniej

Gry na żądanie:

FIFA 12 – 3 kwietnia
    Game Party: In Motion – 3 kwietnia
    Kinectimals – 10 kwietnia
    Air Conflicts Secret Wars – 10 kwietnia
    Jurassic Park The Game – 10 kwietnia

Rynek awatarów:

Sonic 4 Episode 2 – 3 kwietnia
    Kinect Rush – 3 kwietnia
    MLB Update – 3 kwietnia
    adidas Performance 4 Update – 10 kwietnia
    NHL Update – 10 kwietnia
    Most Wanted – 10 kwietnia

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    sprzedają mapki do CoDa5, w którego już nie da się grać, co za debilizm

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Że jeszcze do tej pory im się sprzedają mapki do MW2. One do tej pory powinny być za darmo, ale co ja tam wiem.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Według mnie powinno być tak, że jeśli wychodzi nowe Call of Duty, to każde DLC z mapami do starszych odsłon powinny być ZA DARMO, bo przecież oni i tak na samych DLC zarabiają kokosy.

6. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Zbanuj Kotick'a z Activision, zajmij jego miejsce i zmień tą politykę "CoD'ową" bo mnie jasny szlak trafi co Oni robią z tej marki i jakie "odpicowane" DLC'ki wypuszczają do nich...

7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Tak i co jeszcze moze za darmo gry beda oddawali... 8)

Activision to jest swietna marka ktora potrafi trzebac kase i na tym polega dzisiejszy swiat, jak to mowi Ferdynant Kiepski ¨zarobic i sie nie narobic¨

8. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tak tak i właśnie my na tym cierpimy i już dwie firmy wzięły przykład z polityki Activi$ion. A mianowicie Epic Games i EA. A komu to zawdzięczamy? Greetings for USA :) Naprawdę, Activision zarabia tyyyle kasy, ale nie stać ich postawienie serwerów dedykowanych? Nie stać ich na nowy silnik? Jeśli już naprawdę im śpieszno do wydania kolejnego CoDa, to mogliby nawet kupić silnik idTech 5 - Jest w stanie wygenerować ładną grafikę przy 60 FPS'ach, więc w czym problem? A no tak. LENISTWO i jak dla nich "Zbyt dużo inwestycji". Albo może nie umieją? . Ja mam tylko nadzieję, że w końcu przeliczą się na którymś CoDzie i w końcu zaczną brać się do pracy, bo teraz z tego co widzę to Oni w godzinach pracy sobie normalnie grają w gry, bo co to za problem zrobić kopiuj/wklej, zrobić nową okładkę i sprzedawać to jako normalną grę?

9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    W co Ty wierzysz :D Już prędzej zrobią tak, że wyłączą serwery np w CoD4 a potem dadzą darmowe mapki :p

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie no muszę dodać swoje 2 grosze..

Jakbyście byli na stanowisku Kotick'a to tez mielibyście gdzieś tą politykę i liczyło by się tylko i wyłącznie $$$.. A im więcej masz tym bardziej czujesz niedosyt i chcesz więcej i więcej.. I dając te same mapki w nowych odsłonach robią właśnie to, mianowicie jak najmniejszą pracą oczekują na $$.. Co jak widać wychodzi :D

Więc ja już się za bardzo nie dziwie polityce Kotka (miauuu co byś Koticki więcej kasy od biednych graczy chciał?? Miauuuuuu chciał!! :D).

------

Ogólnie rzecz biorąc Ja jako gracz nic ciekawego w tej nadchodzącej propozycji na XBL nie widzę..

11. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Wreszcie FIFA 12 na Markecie, trzeba będzie kupić za tanie MSP jak wyjdzie dodatek Euro 2012.

12. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ekhm. Mów za siebie, bo ja w stosunku do Koticka bym słuchał opinii graczy, co im pasuje a co nie. I przy takich zarobkach na pewno chciałbym jak najbardziej ulepszać swoją grę od strony technicznej. A sprzedaż CoDa to taka będzie do czasu :) Już BF3 dosyć dużo odbił graczy od MW3. Z każdą kolejną odsłoną BF'a będzie tylko co raz lepiej (Oczywiście na korzyść BF). Czekam na tą chwilę jak Acti mocno rozczaruje co do sprzedaży "nowej" odsłony CoDa :D

13. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Chyba jeszcze się nie nauczyłem polityki Activision,bo wesoło wszedłem w te dlc a tu fail...World at War,kurna,chyba kpią.

14. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pinball Arcade wyglada fajnie, bedzie mozna pograc na klasycznych stolach. :)

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A BF3 nie miał XX błędów? Singiel w nim nie był, aż tak super jak zapowiadana z początku itd. Teraz tak mówisz bo nie jesteś na od niego siodełku. Jakbyś był to inaczej byś twierdził. Po co coś zmieniać jak ludzie tak i tak to nagminnie kupują? Starczy, że pisze Call of Duty i to się sprzeda nie ważne, że silnik gry ma już parę lat i w gruncie rzeczy nic wielkiego się w niej nie zmienia.

Acti się tak szybko nie rozczaruje niestety.. Bo już parę lat mają jakiegoś nieziemskiego farta..

16. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jeśli Kottick naprawdę tak olewa graczy i swoje produkty to ja nie wiem jak on jeszcze sie może znajdywać na tym stanowisku... Ma chłop żyłkę do interesów ale skoro jest head-head-head masterem w tym całym amerykańskim bajzlu to powinien coś zdziałać. Chyba nawet Amerykanie (a przynajmniej część z nich) nie są tak debilni i nie widzą co sie kroi. Na średnich lotów zmiany ich stać na pewno. Nigdy chyba tego nie zrozumiemy więc ja już daje sobie spokój raczej z komentowaniem poczynań Activision na rynku. Po prostu będę milczał, siedział cicho i obserwował następne kroki. To nie na moją logike :)

17. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Może uważacie, że Kottick to pazerna menda, która żeruje na was graczach bo nie chce zmienić silnika gry ani nie wprowadza żadnych zmian i do tego ciągnie od was tyle kasy za byle co.
    A ja powiem wam, że to geniusz, który na rynku zna się jak mało kto i w przyszłości chciałbym móc tak postępować i tak się wybić jak on.
    Krótka lekcja ekonomii. Dla zobrazowania przykładu uznajmy, że COD to nie kilka gier a marka będąca sama w sobie produktem podzielonym na kilka części ( nic sie nie zmienia więc pasuje :p )
    A więc każdy z produktów na rynku jeżeli nie jest dobrem niezbędnym do życia czy epizodycznego zakupu posiada schematyczną krzywą życia produktu w której można wyszczególnić 5 faz.
    Faza wprowadzenia na rynek
    Faza wzrostu
    Faza wczesnej dojrzałości
    Faza Nasycenia
    Faza spadku
    Nasza ukochana seria COD jako produkt znajduję się aktualnie w 3 fazie życia czyli wczesnej dojrzałości. charakteryzuje się ona stałym lecz już nie dynamicznym wzrostem zysku jak i sprzedaży lecz wymaga używania instrumentów marketingu z naciskiem na promocje ( reklama )
    Tak długo jak produkt znajduję się w tej fazie nie rusza się go lub modyfikuje nieznacznie. Nie ma wpływu na to postęp technologiczny konkurencja czy cokolwiek innego po prostu się nic drastycznie nie zmienia. Gdy postęp będzie już bardzo znaczący bądź konkurencja będzie zbyt mocna to produkt sam wejdzie w faze 4 czyli nasycenia która charakteryzuję się spadkiem zysków i sprzedaży. Wtedy wprowadza się udoskonalenia i pompuje marketing mix z całej siły.
    Żaden biznesmen który generuje rokrocznie coraz to większy zysk nie będzie ingerował znacząco w swój flagowy produkt bo może okazać się to strzałem w stopę. Kombinujcie ze wszystkim wokół ale COD'a nie ruszać ( innowacje w GH, wprowadzenie DJ Hero, zmiany i dodanie kontolera w TH )

Mam nadzieje, że teraz choć nieliczni inaczej spojrzą na politykę Activision
    Pozdro :)

18. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Wydawało mi się czy FIFA 12 jest tylko w języku czeskim i rosyjskim?. :p

Wczytywanie...
Status Tematu: