1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live -rozmowa prywatna problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gronczek, Luty 8, 2010.

1. gronczek

gronczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od kilku dni próbuje pogadać przez prywatna rozmowę na livie z bratem, próbowaliśmy stworzyć grupę, ale też nic z tego, pokazuje komunikat że nie można połączyć, tak samo jest kiedy zaprosi mnie do jakiejś gry, pojawia się komunikat że połączenie nie powiodło się. Może ktoś wie co to może być? Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek wskazówkę.
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rooness

Rooness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Słabe połączenie to jedyne co przychodzi mi do głowy. Mi podczas szukania gier online znalazło tylko jedną dostosowaną do prędkości mojego łącza + wymagania rozgrywki, które ustawiłem.

4. gronczek

gronczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rooness

Wątpię żeby był to problem z połączeniem, ani ja ani on nie mamy problemu z graniem na livie, problem jest jedynie gdy chcemy się skontaktować ze sobą bądź pograć razem. (wiadomości glosowe i normalne dochodzą)

Wczytywanie...

Poleć forum