1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live score

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mariusz199305, Wrzesień 23, 2012.

1. mariusz199305

mariusz199305 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć
    mam problem mam swój profil na xboxlivescore od kilku dni mam grę zdobyłem kilka punktów ale nie chcą się tam zaktualizować co na to poradzić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudy456

chudy456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    TELFORD
    Ja tak miałem i po prostu wylogowałem się z xbox live i spowrotem zalogowałem i mi dodało punkty :) Poprawnie się mówi GAMER SCORE ale to już jak ty Wolisz :)

4. mariusz199305

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ta metoda nie działa a długo czekałeś na aktualizację

na początku pisało że doda mnie za 4 godziny a teraz sprawdziłem i mam ten sam wynik co poprzednio

Alert Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edit. //Norbi!

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wbij kolejne osiągnięcie, może coś się zablokowało albo po prostu czekaj chociaż zazwyczaj acziki aktualizują się prawie od razu :]

6. mariusz199305

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czekam już 6 dni i dalej nic a czy na to ma wpływ to że zaraz po założeniu konta na xbl zmieniłem swój gamertag

Wczytywanie...

Poleć forum