1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live Silver

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rafii045, Marzec 18, 2011.

1. Rafii045

Rafii045 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam konto silver na xbl ale nie używałem go jeszcze. założyłem je na stronie xbox.com chciał bym napisać do kolegi a nie grać na nim jak loguję się na nie wyskakuje aktualizacja live mam przerobioną konsolę LT+ czy dostanę bana jak zaktualizuję i czy da się mieć przeróbke i konto silver do rozmawiania z kolegą bez bana ??? proszę o pomoc kosola najprawdopodobnie oflagowana

2. Lotnik421 Xbox One

3. dani-33

dani-33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    skoro oflagowana to prawdopodobnie przy pierwszej aktualizacji bedzie ban, pogadajcie lepiej na jakims komunikatorze (tlen, gg).

4. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    jezeli chcesz z nim rozmawiac koniecznie na xboxie to mozesz ryzykowac bana, jezeli Ty mozesz uzywac komputera , a kolega xboxa to:
    Multi-Network IM Made for Gaming • Raptr

podawałem ten link chyba dwa dni temu... A pytania o bana są juz nudne... Najlepiej nie przerabiac.

Wczytywanie...

Poleć forum