Xbox Live: Stan alarmowy...

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Nie tylko Sony ma problemy ze swoimi usługami sieciowymi - dzisiaj na oficjalnej stronie Xbox Live pojawiła się czerwona lampka sygnalizująca stan alarmowy przy funkcji dobierania graczy w rozgrywkach sieciowych. Dlaczego?

Według informacji znajdującej się tuż obok: dobieranie graczy do rozgrywek sieciowych tymczasowo nie działa.

Spowodowane jest to potencjalnymi atakami phishingowymi wykorzystującymi system komunikacji pomiędzy graczami w grze Modern Warfare 2.

Phising to, mówiąc po naszemu, wyłudzanie prywatnych informacji, czyli wszystkiego tego, co PSN ostatnio "zgubiło i nie wie gdzie jest". W inny sposób, pytanie tylko dlaczego te ataki mają miejsce właśnie teraz?

Źródło: Cdaction.pl
 

Woomeer

Banned
Właśnie chciałem to napisać , hmm co to jest wkurzam się trochę Armagedon jest blisko niedługo co steam ?
 

VipKuzKo64

Banned
Co się dzieję ?! czyżby jakiś grubszy atak na wszystkie serwery ? PSN ?! Teraz Xbox Live?! Jutro Steam, a za tydzień nie będziemy mieli internetu.
 

Woomeer

Banned
Przypomniała mi się pewna rzecz , widziałem wiadomość że Microsoft odbanował xboxy 360 na live nawet tu na xboxforum.pl może to zrobili Hackerzy ? i M$ podało stan alarmowy ?
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
Apokalipsa :D Jeżeli to jedna organizacja atakuje xbl i psn, i ich złapią to będzie niezły przeryp. Przecież M$ i sony to giganci, oni nie popuszczą tego, a wspólnymi siłami to już zupełnie...
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Przypomniała mi się pewna rzecz , widziałem wiadomość że Microsoft odbanował xboxy 360 na live nawet tu na xboxforum.pl może to zrobili Hackerzy ? i M$ podało stan alarmowy ?
Xbox Live Status
 

Krwawy5

Użytkownik
Użytkownik
Co to się dzieje...wczoraj grałem w MW2 i zaczeły (na praktycznie każdej grze) wyskakiwać kolorowe komunikaty "Infected hackcod.fr NICKGRACZA".
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Heh Skynet bierze się do roboty, niedługo będzie dzień sądu :D A tak na prawdę to jak jest graniem w np. Black Ops? Nie szuka graczy jak, czy tylko MW2?
 

motek

Użytkownik
Użytkownik
Szykujue sie ARMAGEDON!!!
 

Szpaner94

Banned
WTF, ostatnie tygodnie to jakaś tragedia. Bunt maszyn ? :D Jak ktoś oglądał Terminatora, to własnie 21 kwietnia 2011 Skynet miał się zbuntować przeciw ludzkości itd. Co będzie później ?! EMP, brak internetu, najazd jaszczurów z kosmosu ?

A tak serio, to lepiej aby XBL nie zaliczyło teraz drop'a. Jeśli ktoś ma możliwość wykolejenia dwóch dużych infrastruktur netowych, to nie wiem dlaczego robi to własnie kosztem graczy ? Czemu nie zablokują giełd, systemów alarmowych albo innych bezużytecznych lotnisk, portów i stacji meteorologicznych ?
 

EndiM

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawa sytuacja.. Hakerzy się zebrali i zaczeli atakowac XBL i PSN no niezle. Zobaczymy jak to sie dalej potoczy.:eek:
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Ciekawi mnie kiedy bedzie oficjalne oswiadczenie od MS czy nasze konta sa bezpieczne... Co do black ops to moi znajomi graja aktualnie na firing range wiec działa ale nie wiadomo jak dlugo.
 

androziom

Użytkownik
Użytkownik
Może to i te odbanowanie na jeden dzień xboxów są powodem jakiś prac konserwacyjnych serverów?
Albo jakiś haker...
 

Marszal95

Użytkownik
Użytkownik
Ja to jestem ciekawy czy ich złapią, a jeśli ich złapią to jaką karę dostaną ?
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Przed chwila gralem w black ops jeden mecz dominacji i ping na max 4 kreski zielone..
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
Ale tan cały błąd jest podczas dobierania graczy w mw2 :)
 

androziom

Użytkownik
Użytkownik
@Marszal95
Jak ich złapią wątpię żeby ponieśli konsekwencje ponieważ każda firma chciała by taki spec ( haker) u nich pracował.Był kiedyś przypadek że M$ zatrudnił hakera który miał pracować nad udoskonaleniem zabezpieczeń w Windows Mobile albo Windows Phone.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
może oni poprostu zabezpieczają się lepiej heh....
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
pzdr, może dlatego zle mi wczoraj działał?
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
CO JEST?! Przeciez ja Golda chce sobie kupic :(
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom