1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live, tag gracza i wielki problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rio, Wrzesień 27, 2012.

1. Rio

Rio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Mam problem z którym już sobie nie radzę i to mnie przerasta. Zacznę od samego początku; Dziś po raz pierwszy podpiąłem konsolę do internetu i chciałem skorzystać z miesięcznego testowania XboxLIVE. No i było wszystko niby ok gdyby nie to że nie mogłem przebrnąć przez dodawanie informacji o karcie kredytowej/ koncie paypal. Nic nie działało i cały czas wyskakiwał mi komunikat o sprawdzeniu poprawności danych. W końcu mnie to zmęczyło i wszedłem na internet aby znaleźć informacje na stronie xbox'a. Ale po zalogowaniu podkusiło mnie aby zmienić tag gracza. No i zmieniłem z tego automatycznego na swój i ku mojemu zdziwieniu w konsoli pozostał ten sam co był. Teraz nie mogę się zalogować na swój profil i nie wiem co mam zrobić.
    Proszę o pomoc jak zalogować się na profil, i dołączyć do usługi Gold.

PS. Zdjęcie z błędem logowania: http://iv.pl/images/79200502851416643336.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Piszę tam: ''Pobierz profil z usługi XBOX Live'', więc tak zrób :D

1 osoba to lubi.
  4. Rio

Rio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak już to zrobiłem kilkanaście minut temu i zadziałało. Dzięki za odpowiedź i sory za zaśmiecanie ale za pierwszym razem nie wiem czego nie pomogło to.
    Temat do usunięcia wedle uznania.

EDIT:
    Albo jeszcze może znajdę odpowiedź na to czy moge jeszcze uzyskać darmowy dostęp do konta Gold na miesiąc? Bo nie wiem teraz jak to zrobić.

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Info Zamykam i kosz

Wczytywanie...

Poleć forum