1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live trial

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JuNy, Wrzesień 14, 2011.

1. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Siema, dzisiaj jakos przypadkiem wbilem sie na jakis temat i przeczytalem ze ktos tam kupowal triale 48h na allegro i komentarze ze tylko losie :D kupuja te triale i sa tylko dla tych ludzi co nie chce sie szukac w google . No coz ja czasami tez kupuje triale i szukalem sposobow na google/youtube jak zdobyc te triale ale cos nie znalazlem :F wiec pomyslalem ze wy pomozecie :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na allegro jest ich pełno .jeśli ci chodzi o te na 48h czy gold trial 30dni

4. JuNy

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    gold trial na 30 dni o ile pamietam mozna uzyc tylko 3 x zakladajac nowe konta na nowej konsoli ;p wiec chyba chodzi mi o te 48h . I wiem ze na allegro tego pelno ale po co mam kupowac skoro "istnieje" jakis sposob na zdobycie tego chyba za darmo . Dlugo xbox'a nie mam i nie znam sie zbytnio na tych sposobach na triale itd

5. milioner

milioner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    są takie posrane konkursy, w których klikasz w reklamy, a oni dają ci punkty, a za odpowiedni ilość punktów otrzymujesz MSP. Jeśli masz czas i cierpliwość tzn. to nie zajmie Ci 5 minut. "Łosiom" bardziej się opłaca wg. mnie.

6. JuNy

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    A gdzie moge znalesc te konkursy ?

7. JuNy

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
  8. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Nie ma już takiego czegoś, najczęściej klucze 48h były dawane przy betach, ostatnio Blura. A kolesie z allegro nabijali sobie te kody na mailach ktorych narobili sporo i teraz sprzedają. Wszystkie z nich nie działają na plxbl bo wszystkie są sprzed 10 listopada 2010 roku :) Aha, i nie ma czegoś takiegoś jak odświeżanie tematu. Tak można tylko w giełdzie, więc modzi powinni potraktować to jako double post

9. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na live niby są na 48h za 1zl:)

10. JuNy

Polubienia: