1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE UK / PL pytań kilka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wujaszek609, Grudzień 11, 2012.

1. Wujaszek609

Wujaszek609 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Wskoczyłem w świat XboxLive i przekonany jakimś forum założyłem konto regionalne UK, aby mieć dostęp do większej ilości rzeczy. Podobno PL Live jest bardzo ubogi.
    Oczywiście zmieniłem później region na PL aby żona mogła pograć w tańce i inne. Ale teraz tak myślę czy to nie był błąd, gdyż zamówiłem sobie CoD i myślę, czy będę miał problemy z pingiem do UK, czy będzie mnie łączyło zgodnie z ustawionym regionem w konsoli a nie samego konta Live.
    Dodatkowo chciałem wstawić LiveGolda do grania, ale wysypało się na niepoprawnym kodzie pocztowym. Rozumiem, że muszę podać adres UK mając konto Live UK.
    Także jeśli podawanie sztucznego adresu to problem i pingi będą gorsze to chyba skasuje konto i założę wersje PL. Tylko czy wtedy zmiana regionu konsoli na UK nadal pozwoli mi grać w gry po angielsku czy będę skazany na mizerne dubbingi PL?

Można post usunąć, w momencie kliknięcia wyślij podało mi posty podobne, których nie znalazłem patrząc na strone główną. Przepraszam i prosze skasoac post. Dopiszę się do już istniejącego podobnego.

Wczytywanie...

Poleć forum