1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live - umiarkowany nat problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TobinFrost, Październik 22, 2013.

1. TobinFrost

TobinFrost Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich !!
    Od kilku dni mam problem z graniem online na xbox live. Oczywiście łączę się z usługą xbox live , posiadam konto gold. I zazwyczaj po graniu czy to w Fife 14 , BF3 , GTA 5 po jakimś czasie wywala mnie z gry. Czasem to 2 minuty , czasem 10 minut. Otwierałem porty w routerze były to
    53 , 80 , 88 , 1863 , 3074 – wszystko na protokół TCP/UDP i problem nie ustępuje. Wyłączałem zapory , włączyłem UDP i nic nie pomogło. Proszę was o porady i pomoc !!

Wczytywanie...

Poleć forum