Xbox Live Update

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

michur

Banned
jak mam sprawdzic to czy mam bana bo nie chce mi aktu przejsc pod sam koniec aktu wywala blad z koncowka c000-0099
 

adwert

Użytkownik
Użytkownik
Info z #Fw
0099 - BAN - Tu dokładne info ze strony MS
W nowej aktualizacji zmieniono tablice dae.bin = nie działają gry z AP2.5 (chyba ze ktoś ma napęd samsunga, lub najstarsze Hitachi - modele 78 oraz 79 niestety już mają AP2.5)
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
O to dobrze że się uchroniłem przed banem i mogę grać na Live :D Ciekaw jestem tylko czym spowodowane są te błędy u niektórych i bany :)
 

michur

Banned
no wlasnie ... kurde musze druga konsole kupic ;p ale teraz juz na oryginale bede jechal
ale nie pokazal mi sie magiczny napis ta konsola jest zbanowana bla bla bla ...
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no wlasnie ... kurde musze druga konsole kupic ;p ale teraz juz na oryginale bede jechal
ale nie pokazal mi sie magiczny napis ta konsola jest zbanowana bla bla bla ...
to tak, żeby nie siać paniki :p
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Info potwierdzone z #Fw :)
0099 - BAN
W nowej aktualizacji zmieniono tablice dae.bin = nie działają gry z AP2.5 (chyba ze ktoś ma napęd samsunga, lub najstarsze Hitachi - modele 78 oraz 79 niestety już mają AP2.5)
To jeśli tak jest to niech te osoby które mają ten błąd niech powiedzą czy miały flagę, na jakim firmwerze dokonywały aktualizacji, jaki DVD-Rom itp...?
 

michur

Banned
a jak moge sprawdzic tak zeby miec pewnosc ze mam bana?
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
powód jest zapewne taki że ci co mieli flage, np jak włożyli gierkę z AP2,5 bez odpowiednich patchów i uruchamiając gierkę mieli czarny ekran to otrzymali flage, a teraz ta aktualka banuje właśnie te oflagowane konsole.
Ale to nie jest oficjalne potwierdzone jak do tej pory.

Jak ktoś zamierza zrobić aktualizację niech sprawdzi na początku programem XVall czy ma czystą konsolę bez flagi: http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[tutorial]-jak-sprawdzic-czy-nasz-xbox-360-jest-oflagowany-71327.html

i niech da znać jak mu wyszło z flagą lub bez.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś pojawiała się takowa informacja:
 

michur

Banned
czy jak mam bana i kupie druga konsolke i bede cisnal na oryginalach to moge sobie pobrac moj profil z tej zbanowanej konsoli i nic mi nie zrobia?
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale to nie jest oficjalne potwierdzone jak do tej pory.
taa... poczekajmy na oświadczenie ze strony M$ :p
 

michur

Banned
to niech to szybko potwierdza ;p czyli ci co teraz po aktu wsadzili np. coda to juz maja flagi i sie skazali ;p
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
czy jak mam bana i kupie druga konsolke i bede cisnal na oryginalach to moge sobie pobrac moj profil z tej zbanowanej konsoli i nic mi nie zrobia?
Tak, możesz odzyskać.

to niech to szybko potwierdza ;p czyli ci co teraz po aktu wsadzili np. coda to juz maja flagi i sie skazali ;p
Najnowsze LT+ chroni przed dostaniem flagi, nawet przy dodaniu nowych "czelendzów" do gry. Przynajmniej tak było do tej pory i zapewne nadal tak jest, uruchamiana gra z zabezpieczeniami odpali się i zobaczymy.... nic =].
 

kolo1699

Świeżak
Świeżak
ja zaktualizowalem i blac ops nie działa zadnych bledow nie mialem
 

adwert

Użytkownik
Użytkownik
taa... poczekajmy na oświadczenie ze strony M$ :p
prosze ze strony MS:
xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-C000-0099

Ten błąd występuje, jeśli ingerowano we wnętrze konsoli lub ją zmodyfikowano. Konsola nie może już łączyć się z usługą LIVE, instalować aktualizacji oprogramowania ani odtwarzać nowych gier, które wymagają aktualizacji oprogramowania.

Fizycznie odłącz kabel sieciowy lub wyjmij z konsoli kartę sieci bezprzewodowej dla konsoli Xbox 360.

Poniższą procedurę możesz wykonać, aby wyłączyć automatyczne logowanie, co pozwoli na granie w gry w trybie offline. Aby wyłączyć automatyczne logowanie:

Ponownie uruchom konsolę.
Po wyświetleniu monitu o aktualizację oprogramowania konsoli wybierz opcję Nie.
Naciśnij przycisk przewodnika na kontrolerze.
Przejdź do strony Ustawienia, a następnie wybierz opcję Profil.
Wybierz opcję Preferencje logowania.
Dla opcji Autom. logowanie w profilu ustaw wartość Wył.
Naciśnij przycisk B na kontrolerze, aby powrócić do interfejsu głównego konsoli Xbox.

Konsola może teraz odtwarzać istniejące gry w trybie offline. Wszelkie przyszłe próby zalogowania się do usługi Xbox LIVE lub zaktualizowania oprogramowania konsoli będą kończyć się błędem.


Edit:
Przerażający jest to; "Konsola nie może już [...] instalować aktualizacji oprogramowania ani,odtwarzać nowych gier, które wymagają aktualizacji oprogramowania."
To by znaczyło że po banie nie zaktualizujesz nawet konsoli offline, a to znaczy ze na takiej konsoli nie pograsz już w gry wymagające dasha 2.0.13599.0
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam, NOJTAGi nie działają.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
na jednym z for o podobnej tematyce gościu napisał że miał oflagowaną konsolę przez właśnie gierkę z ap2,5 i podczas dzisiejszej aktualce wywaliło mu ten komunikat o kodzie.
Tak że wygląda na to że flagi teraz łapią bana. Tak czy siak trzeba czekać na jakieś oficjalne info, ale na pewno M$ szybko takiego info nie umieści.
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
aktualizowac czy nie?

edit: jesli mam lt 1.9
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Co z non jtag cos chodzi czy nie ?
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie jest oficjalna informacja ze strony M$ =].

Źródło: Rozwiązywanie problemów z aktualizacją oprogramowania konsoli Xbox 360 następnie proszę znaleźć xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-C000-0099

Wszem i wobec ogłaszam całkowity kataklizm =].
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom