1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live uszkodzony profil

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BinduS, Lipiec 8, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. BinduS

BinduS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż dziś kupiłem sobie kabel internetowy i chciałem założyć konto do LIVE. No więc założyłem wszystko fajnie, zmieniłem tag gracza bo ten sugerowany oczywiście mi nie odpowiadał, włączam grę (FIFA 13) i konto się samo wylogowywuje i wyskakuje komunikat o tym, że profil jest uszkodzony czy coś w tym stylu. Z początku myślałem, że to ban jednak włączając przed chwila konsole nie podłączając jej do internetu, profil jest jak najbardziej ok nie piszę nic, że jest uszkodzony a gry na dysk instalować mogę czyli chyba bana nie ma. Pytanie co zrobić z tym profilem? Pozdrawiam. (LT 3.0, najnowszy dash w razie pytań )

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    najpierw wyczyść pamięć podręczną Jak wyczyścić pamięć podręczną systemu konsoli Xbox 360 | Pomoc techniczna konsoli Xbox
    jak to ni pomoże, jeżeli pamiętasz hasło i maila, usuń i pobierz profil z xbox live

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum