1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX LIVE W Polsce - Informacja we Wrześniu lub Sierpniu!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DojoPL, Lipiec 25, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Podczas dzisiejszego dnia na XBOX Fun Day kiedy odbywała się konferencja Microsoft'u mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych prezentacji grywalnych tytułów przed premierą.NP. Forza 3.Nie zabrakło także ciekawych filmików i wypowiedzi.

Na końcu konferencji czas nadszedł na pytania publiczności.No i oczywiście jeden temat nie mógł zostać nie poruszony.Burzliwy temat XBOX LIVE w Polsce.

Zostaliśmy poinformowani, że informacje na temat startu tejże usługi (lub nie daj Boże jego braku) usłyszymy we Wrześniu lub w Sierpniu.Wszystko zależy od centralnego oddziału Microsoftu.Zdaniem serwisu polygamia.pl odbędzie się to Sierpniu w końcu wtedy odbędą się targi Gamescom.(mieli byśmy usłyszeć wtedy informacje na temat rozszerzenia XBOX LIVE również w innych krajach świata).

Wszystko to składa się w logiczną całość.Na pewno większość z was zaciera już ręce.Ale pamiętajmy, że może być to informacja przykra.Miejmy nadzieję, że takowa nie będzie.

News napisany przez: DojoPL :cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebool12

sebool12 Guest

Ciekawe ciekawe, ale ten news jest tylko dobrą wieścią dla tych, którzy jeszcze nie posiadają zarejestrowanego profilu na xbl... no chyba, że będziemy mogli zmienić sobie kraj rejestracji :p

4. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku

5. Komariu

Komariu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No jak by można było zmienić kraj na XBL to by dobrze było.

6. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    własnie bo nabiliśmy sobie nawet dużo punktów i szkoda teraz będzie robić nowe konta na polsce :| mogliby zrobic że dało by sie zmienic regionn

a tak to pisalo wrzesien sierpien
    to od wrzesnia tego roku do sierpnia nastepnego roku mamy czekac czy do tego sierpnia :D

7. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wątpię żeby się dało zmienić kraj bo rejestrowanie się na inny jest w sumie nielegalne.

8. Komariu

Komariu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Daj pomarzyć :D

9. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Pociesze was :) da sie zmienic kraj bo juz patrzyłem kiedys wrazie nadejścia tej wiekopomniej chwili :) bedzie trzeba na storenie xbox.com zmienic dane i git :)

10. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    z tego co wiem to regionu sie nie da ;/

11. funuman

funuman Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale przed tym faktem wybanują wszystkich którzy grają na zagranicznych live :p.

12. kisiel__94

kisiel__94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Z kisielowa
    No ta, ale przez to stracą klientów od zdrapek (GOLD) ;] Przecież praktycznie cała polska była zarejestrowana na np USA, UK

13. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    A co to za różnica czy na PL czy USA gold i punkty będą działać pewnie z tych na europę poza tym chyba nie myślicie że nagle wszystko będzie PL na xlive ?? Jedyną korzyść przynajmniej dla mnie to to że można by rejestrować karty kredytowe wtedy by się kupowało za złotówki na koncie PL a grałbym dalej na koncie USA.

14. szakal666

szakal666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak da się zmienić region bez bana to looz ;D

15. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nie wierzcie w cuda....Polski live jest nie realny;/ Kazdy o tym wie...Polska jest dyskryminowana pod kazdym wzgledem;/ Nikt nie wie Co jest w Polsce i kto Mieszka w Polsce;/ Moze kiedys polska pokaze Co to naprawde znaczy...Chcialbym zauwazyc ze kolejny map pack w coD ww a dokladniej zombie bedzie w Polsce...Moze to cos zmieni ale watpie.....jak narazie daze do tego zeby Kupis Ps3 .... bo co raz bardziej Xbox mnie zniecheca...Tyle Ode MNie...Sorki za bledy ale jest sobotni wieczor ;) pzDr

16. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    No a jakbym mieszkał w UK np i przeprowadził się do PL to też nielegalne??

17. WarreNPL

WarreNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    stalowa wola
    No właśnie ,to nie będzie tylko w Polsce ale również w innych krajach. Z punktu widzenia MS nie opłaca się robić Xbox live tylko dla Polski ,więc lepiej zrobić już dla kilku krajów. To że będzie Xbox live w kilku krajach jest bardziej realne niż tylko w Polsce.

18. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja jeśli powstanie Polski Live przeniosę się na Polskę.Nawet te 500g mi tak nie zależy.Ale wpierw wszystko trzeba będzie przetestować.Czy mamy możliwość pobrania wszystkich plików, czy będzie mogli korzystać z udogodnień interfejsu takich jak wypożyczanie filmów (netflix) itd. Bo jeśli te usługi miały by być nie dostępne to praktycznie nie ma sensu.No i zobaczymy jakie będą ceny live.Teoretycznie powinny być niższe niż te zdrapki sprzedawane n allegro bo sprzedawca dużo na tym zarabia.Choć to wszystko zależy również od kursu walut i gdzie sprzedawca mieszka.

Mimo wszystko jestem dobrej myśli.Tylko strasznie nie pokoją mnie te słowa ''nie koniecznie musi być to informacja pozytywna dotycząca Live w Polsce''

19. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Jeśli będzie można zmienić region to cud miód ;p No ale nie ważne gdzie jesteś zarejestrowany ważne aby zabawa była dobra ;)

20. pepa

pepa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może ktoś mi powie co to za niespodzianka na FD była wczoraj. To , że powiedzieli , że bliższe info sierpień/wrzesień? Bo byłem w piątek lecz musiałem jechać do domu :/

21. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    X live to trudna sprawa dla m$ dlaczego bo polskie prawo pozwala na 1 kopie zapasowa (Ten watek był już poruszany) a microshit banuje za kopie (A może zrobią brak banów dla polski.....HAH MARZENIA!!!! :D)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum