1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live w Polsce "może nawet w tym roku"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 27, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Czyje to słowa? Jacka Murawskiego, dyrektora generalnego Microsoftu w Polsce w wywiadzie dla widzów lookr.tv.

Wypowiedź pada w siódmej minucie pierwszego programu
    W części drugiej programu słowa dotyczące Xbox Live padają też w szóstej minucie

Link do filmików:
    http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,7495062,Xbox_Live_w_Polsce__moze_nawet_w_tym_roku_.html

Na pytanie jednego z widzów:
    Jacek Murawski odpowiedział w następujący sposób:

Czyżby decyzja o wprowadzeniu Xbox Live w tej części Europy, bo wątpię, aby Microsoft wprowadzał ja wyłącznie w Polsce z pominięciem innych nowych państw Unii, była już blisko ogłoszenia? Jacek Murawski powiedział w drugiej części programu, że "jest już decyzja, że Xbox Live w Polsce będzie", ale bez żadnej daty.

Poprosiliśmy MSP o komentarz w tej sprawie.

Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,7495062,Xbox_Live_w_Polsce__moze_nawet_w_tym_roku_.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    to fajnie o ile to nie będzie fake,że nas wyrolują.

4. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Kiedyś będzie na pewno ;] Ciekawe za ile lat . Niech chociaż blokada regionalna zniknie to już będzie duży postęp-choć watpie zeby coś takiego miało miejsce już szybciej polski live powstanie . ;] (ciekawe kiedy doczekam sie all fronts collection do gears of war 2 .)

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    czytałem to dziś z fb, ale coś nie chce mi się w to wierzyć...

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    MOŻE, a jeszcze nie tak dawno było NIE. Taka wypowiedź to zamiatanie problemu pod dywan. Kiedyś będzie, pytanie ile czasu jeszcze to zajmie.

7. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dajcie spokój dajecie sie tak omamić ? M$ zawsze twardo twierdził, że wszystko jest na dobrej drodze do polskiego XBL.Obiecanki cacanki już chyba od początku powstania xboxa 360, lecz polskiego liva na horyzoncie dalej nie widać.Ja sie tylko zastanawiam czy moje wnuki dożyją tego wydarzenia.
    P.S Pozatym powiedzcie mi jak M$ może marnować kase na akcje typu "Nie przerabiam- nie kradne" skoro to i tak gówno da.Co zwykłego, przęcietnego pirata obchodzi, że M$ robi takie akcje ? Zamiast tego ms powinien postarać się o tańsze gry i XBL.Ta firma coraz więcej traci w moich oczach.

8. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Sonval, właśnie dlatego nie ma u nas tańszych gier bo jest piractwo. Spójrz na PS3, dzięki temu, że nie ma piractwa zmniejszyli ceny gier 9w niektórych przypadkach są niewielkie róźnice, a w niektórych nawet 90zł).

9. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    CO???? Ceny gier na PS3 są identyczne. Czyli gra która na xsie kosztuje 200zł,na ps3 kosztuje 110zł. Podaj przykład, bo ja nigdy czegoś takiego nie widzialem. Chyba nie w tym świecie żyjesz ;)

10. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
  11. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Mowa trawa, nic nie wprowadzą. Dobrze że w UK jest Live. To niech chociaż wprowadzą inne moż. Live w Polsce - rozmowa, ściąganie dodatków etc.

12. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    po kontrakcji sprężą się i wprowadzą Live w Polsce w tym roku

13. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Tak na pewno . jeszcze w tym miesiącu ;P

14. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Tak, nawet zaraz. Szczerze to mam to gdzieś, ale z drugiej strony bardzo miły gestem by było wprowadzenie wreszcie tej usługi. Wiele ludzi wyczekuje od lat Polskiego Live'a.

15. Orion66

Orion66 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przestańcie pieprzyć że gry sa za drogie. Na allegro używki można naprawde wyhaczyć tanio. POza ty nie musicie mieć 20 gier. Wiem co mowie - od 1 miesiaca przezucilem sie na nowego klocka - i teraz juz go nie przerobie. Mam kilka oryginalnych gier. Powiem wam ze nawet 1 ale za to oryginalna gra robi mi wieksza frajde niz 5 piratow. Do tego mam Live! i zero stresu o bana. Konsola na gwarancji. Czego chciec wiecej?!

Namawiam was. Nawroccie sie - im wiecej nas sie nawroci tym szybciej bedzie live w polsce. Jak myslicie po co Microsoft zrobil akcje "nie przerabiam". TO wyrazny sygnal ze cos sie zaczyna w temacie ruszyc.

Przezuccie sie na oryginaly. Warto byc oryginalnym. Ja juz nie kradne i nigdy nie bede. I jestem z ego ********** dumny.

16. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ty jestes z microsoftu czy co ?:D:D Nie bedzie live... zaloze sie, ze w tym roku nie bedzie;) Na pewno przez to ze bedziemy kupowac orygianly bedzie LIVE hehe nie pisz glupot:p Chca po prostu uspokoic polskich graczy....

17. Zoax

Zoax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

18. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Następny mądry inaczej.Powiedz mi w takim razie dlaczego MS oficjalnie ogłosił że Polacy grające na live nie mają się czego bać (czytaj bana). Pewnie Ty wiesz lepiej i zrobili to aby pozbyć się sporej grupy klientów którzy kupują gry, płacą abonament gold i wykupują DLC.

19. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    Zoax ma rację a Ty even ope PL go nie obrażaj prymitywnymi obelgami - bo nie masz do tego żadnego powodu
    to co M$ mówi nie masz na piśmie - czyli tolerują łamanie ustalonych przez siebie reguł ale chwilowo - i w każdej chwili im się może odwidzieć

Zatem sytuacja jest taka - M$ ustala warunki licencyjne dla wszystkich - ale obiecuje ich nie stosować(bo im się to nie opłaci) a my i tak się do nich nie stosujemy ponieważ ich dla nas nie ma
    Tak ogólnie to M$ sobie wszystko może zapisać w umowie licencyjnej - ale to wcale nie oznacza że podlega to jakiejkolwiek sankcji - jeśli polskie prawo czegoś nie uznaje za wykroczenie - papier wszystko przyjmie mogą sobie pisać i pisać...

20. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Najsmieszniejsze jest to ze kazdy chce polskiego live a co on wam da jedynie te placenie karta i brak blokad regionalnych a raczej sadze ze jesli nawet wprowadza ten polski live to bedzie biedniejszy od innego... :eek: No i bedzie trzeba wtedy tworzyc nowe konto na live =o

21. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Po sobie wiem że posiadanie czegoś oryginalnego jest fajne itd, kolekcjonuje albumy muzyczne. Ale gier oryginalnych kupować nie chce z właśnie tego jednego prostego powodu, nawet w media markt widziałem starsze tytuły za 89zł (Mirrors Edge), na allegro takie tytuły można nabyć jeszcze taniej, ale z tego co wiem odsprzedawanie gier też nie jest zbyt legalne? Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum