1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live w Polsce - oficjalna zapowiedź Microsoftu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Alex789, Czerwiec 14, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Alex789

Alex789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oficjalny komunikat Microsoftu, opublikowany dziś, równo z konferencją prasową odbywającą się na targach E3 w Los Angeles brzmi następująco:

Firma Microsoft zapowiedziała oficjalny start usługi Xbox LIVE w Polsce, który nastąpi jesienią 2010 roku.

Prócz Polski, usługa Xbox LIVE zostanie udostępniona także na terenie Brazylii, Chile, Czech, Grecji, Kolumbii, Węgier oraz Republiki Południowej Afryki.

"Xbox LIVE to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu buduje się silna społeczność graczy, której członkowie mogą być ze sobą w stałym kontakcie, grając online w najnowsze i najlepsze gry wideo. Oficjalne wprowadzenie tej usługi do nowych krajów to kolejny krok na drodze jej rozwoju" - powiedział Marc Whitten, General Manager, Xbox LIVE.

Polskim graczom zostaną udostępnione główne funkcje systemu, takie jak m.in. dobór przeciwników o podobnym poziomie umiejętności (matchmaking), system gromadzenia osiągnięć i punktów gracza, lista znajomych graczy oraz zlokalizowany wirtualny rynek gier.

"To kolejny etap naszego zaangażowania w Polsce" - powiedział Dominik Dubicki, dyrektor działu Entertainment and Devices w Polsce. "Przez ponad 3 lata obecności marki Xbox 360 w Polsce zdążyła wytworzyć się silna i prężna społeczność użytkowników naszej konsoli. Dzięki Xbox LIVE polscy gracze będą mogli cieszyć się jeszcze większymi możliwościami swojej konsoli" – dodał Dubicki.

Źródło:http://www.cdaction.pl/news-13065/xbox-live-w-polsce---oficjalna-zapowiedz-microsoftu.html - zapraszam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maciek_aka_GJRlz

Maciek_aka_GJRlz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    shock and ave :D JEA NA TO CZEKAŁEM JUPIIII :D

4. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    No dzisiaj w związku z tą konferencją przyżyłem mnóstwo shocków!

5. maciek1027

maciek1027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    i co niedowiarki;)

6. Dragonir

Dragonir Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    to kiedy będzie właściwie te live? na jesień ??

7. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Pytanie tylko co z migracją kont

8. Alex789

Alex789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, ale dokładnie jeszcze nie wiadomo, może to być zarówno wrzesień jak i listopad.

9. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A mial byc dzisiaj wedlug wczesniejszej aktualnosci...

10. Swietomir

Swietomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To juz raczej bylo przesadzone. Pytanie co z migracja kont.

11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    dokładnie mnie interesuje tylko to czy można będzie przenieść konto...

12. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ja wierzyłem szok był jeszcze większy jak pokazali kinecta w akcji
    ( pedalska różdżka sony może sie schować) i xbox360 slim z wi-fi i 250gb hdd też ładny;))

13. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Teraz się śmieje ze wszystkich, którzy pisali, że nowy xbox to ostry "fejk" i takie tam. Pisali, że byle dzieciak z gimnazjum by to lepiej zrobił w paincie. hehe

14. CongruentAce

CongruentAce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Targ
    No w końcu! Co do "migracji" konta mi to zwisa, jedyny problem może być z użytkownikami posiadającym Golda i ms'y. Natal, czy tam kinect też fajnie się zapowiada, brakuje mi tylko trochę bardziej zaawansowanych gier.
    PS: Czy jak będzie Live w Polsce to kody z Goldem i punktami będą sprzedawane w sklepach, kioskach itp.?

15. Swietomir

Swietomir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  16. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Tak długo czekałem na to info, ogólnie teraz w aktualnościach kilka pierwszych wyników aż radość niesie .

17. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czyli jest nowy xbox 360 slim???

18. D3vill

D3vill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  19. sarinek

sarinek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  20. msg90a1

msg90a1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No i stało się!! Stał się prawdziwy cud!! Byłem na 99,99% przekonany, że będzie to totalna porażka Microsoftu, a tu wyszła prawdziwa rewolucja nie tylko z Polskim Live ale również ze świetną kamerką Natal.. yyy Kinect. Już wypakowuję xboxa zapakowanego do sprzedaży na Allegro. Aha i zostałem prezydentem Polski - bo na pewnym forum napisałem, że prędzej zostanę prezydentem niż ogłoszą Live ***

PS. Pozwolę sobie poniżej wkleić "przemówienie" do Polskiej społeczności xboxa, które miałem przygotowane na wypadek totalnej klapy Microsoftu. Teraz na szczęście jest ono nieaktualne i możemy się wszyscy z niego pośmiać ***

""Obywatele i obywatelki Rzeczpospolitej Polskiej posiadający Xboxa360: Dnia 14.06.2010 na targach E3, stało się coś, czego niespodziewalismy się nawet w najczarniejszych myślach. Firma M$ po raz kolejny pokazała, co Polska oraz cała społeczność Xboxa360 w Polsce dla nich znaczy. Polska społeczność Xboxa360 wykazała się niesamowitą cierpliwością i zrozumieniem, przez te kilka lat obecności xboxa na Polskim rynku. Do końca wierzyliśmy, że w końcu zaczniemy być traktowani jak OBYWATELE UNII EUROPEJSKIEJ, że w końcu będziemy mogli OFICJALNIE i BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ, zaistnieć jako POLACY na usłudze Xbox Live. Dzień 14.06.2010 był DEADLINE'M dla M$ w sprawie Xbox Live w Polsce, a być może nawet dla naszych kolegów z pozostałych państw "NON-LIVE". Obiecano nam, że tego dnia otrzymamy KONKRETNE informacje na temat naszej wspólnej sprawy. Niestety nasze nadzieje, postulaty, petycje, akcje i wiara, rozbiły się brutalnie o ścianę bezwzględnej polityki firmy M$, która opiera się TYLKO I WYŁĄCZNIE na jak największym zysku - zadowolenie klienta sie nie liczy. Obywatele i obywatelki. W dniu dzisiejszym, ogłaszam że w Polsce nastąpił koniec Xboxa360 oraz całych naszych nadziei pokładanych w Xbox Live. Sony odniosło kolejny sukces, widząc kolejną, tym razem epicką porażkę firmy M$; która na pewno zapisze się na kartach konsolowej historii; i teraz na pewno wykorzysta tą szanse, na pozyskanie kolejnych klientów, którzy zdecydują się na zakup konsoli PS3 i sprzedanie X360. Ja również dołanczam do tego grona, wystawiam X360 na sprzedaż i kupuję konsolę Sony. Przynajmniej tam nie będziemy DYSKRYMINOWANI NA TLE NARODOWYM i będziemy mogli bez żadnych ograniczeń korzystać n usługi online Sony oraz będziemy użytkownikami produktu, który jest sprawny w 100% za 100% ceny, a nie jak w przypadku 360 - 50% sprawny za 100% ceny (tak samo z ograbianiem pudełek gier z kodów). Z poważaniem. Były użytkownik X360 i nowy użytkownik PS3.""

Widzicie jakie to jest piękne??? Tak się cieszę, że to przemówienie już nigdy nie będzie stanowić prawdy!! Mogła być totalna klapa a tu proszę: Xbox Live w Polsce oraz dla naszych kolegów z innych państw z xboxem w oficjalnej sprzedaży! Do tego ta naprawdę świetna kamerka Kinect!! Możemy otwierać szampany! Gratulacje dla Polskiego Microsoftu i całej społeczności Polskich graczy! To również my wywalczyliśmy to co nam się należało!

21. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    w ramach zadośćuczynienia zrób dla polskiej społeczności Xbox'a zniżkę na kinect'a, tak z 60% może być ^^

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum