1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live w telefonach Nokii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Zdzich981, Luty 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zdzich981

Zdzich981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zgodnie z zapowiedziami Nokia odkryła dziś karty. Zaraz, zaraz, jakimi zapowiedziami? I skąd na ich telefonach Xbox Live?
    O problemach i planach Nokii nie pisaliśmy, bo tak naprawdę nikt nie wiedział czy będzie to miało coś wspólnego z rynkiem gier. Dziś się okazało, że ma - rozwój smartfonów bez gier jest niemożliwy. Ale po kolei.

Jakiś czas temu do internetu wyciekł list szefa Nokii Stephena Elopa do pracowników. Treść nie była zbyt optymistyczna. Jak podaje wczorajsza Gazeta Wyborcza, Stephen Elop porównał firmę do płonącej platformy wiertniczej. Do pożaru przyczyniło się Apple i Chińczycy "którzy zalewają rynek szybciej niż fiński koncern jest w stanie wyszlifować prezentację w PowerPoincie". Szef firmy oprócz użycia poetyckich porównań sam przyznał się do winy i "przespania" światowych trendów.

Dzisiejsza konferencja Nokii miała rozwiać czarne chmury i zarysować przyszłość fińskiego koncernu. Teraz już wiemy, że jednym z filarów ma być bliska współpraca z Microsoftem i ich systemem Windows Phone. Steve Ballmer zapowiedział także implementację w telefonach Nokii Xbox Live.

Nieźle, choć nie powiedziałbym, że Nokia przespała rozwój telefonów. Finowie pierwsi wystartowali z n-gagem i pierwsi sparzyli się na komórkowych grach. Kto mógł pomyśleć, że po tej porażce, Apple uda się połączyć ideę grania z telefonem komórkowym. Zapewne gdy by był xbox live w telefonach to nieźle M$ by trzepał kasę z awatarów na dodatek według mnie jet to nie możliwe bo na xbl są dema i gry do ściągnięcia które, zajmuje 3/4 rynku jedynie jak się domyślamy może to być okrojona wersja xbl z dostępem do multiplayer .Ciekawe jakie będzie miała korzyść nokia ....

http://www.gamezilla.pl/content/xbox-live-na-telefonach-nokii

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrBerdzi

MrBerdzi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    osw
    Moim zdaniem połączenie noki i Xbox Live niema żadnego sensu...

4. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi Xbox Live wystarczy na konsoli,po co mi na jakimś telefonie? Moim zdaniem jest to niepotrzebne

5. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    yeah ! "fanboje" nie beda musieli sie rozstawać z gierkami ! :) Tylko takiemu zwyklemu zjadaczowi chleba i zwyklemu graczowi to nie wiem po co takie coś...

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1686
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hah na androida już dawno są jakieś tam aplikacje związane z kontami xbox live (podgląd naszego konta itp itd). Dokładnie nie wiem o co w tym chodzi ale pewnie by się na fonie pochwalić komuś swym kontem, osiągnięciami itp itd.

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Wszystko może się udać. Jak Nokia będzie na WM7 to będą to do dobre maszynki, wystarczy zobaczyć min wymagania tego OS - cpu 1ghz, 512mb ram, 8gb pamięci, obsługa dx9.
    Czekam tylko na tytuły jakie będą na mobilnym xbl i może sam sobie sprawie taki fonik, niekoniecznie od Nokii :p

Takie gry na początek, później może być tylko lepiej :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  8. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    kurde przeczytalem to z 3razy ale nic z tego nie rozumiem :D

jedyne co rozumiem to bedzie xbox live na na noki :)

9. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przeciez Live jest w najnowszym windowsie do urzadzen mobilnych, wiec zasadniczo czy to Nokia, SE, czy inne HTC, bedzie do niego dostep. Sa tez aplikacje zwiazane z Livem na androida.
    A lada tydzien na rynku pojawia sie telefony z Tegra 2 i androidem, ktore pod wzgledem wydajnosci beda poza jakakolwiek konkurencja. Pierwszy bedzie LG Optimus X2, potem Motorola a dalej to juz poleci. Osobiscie czekam na Xperie X12 :)

10. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    Wg mnie to jest bardzo dobre posuniecie ze storny obu firm. Nokia ma zaje**ste telefony, ale Symbian poprostu wola o pomste do nieba, a MS ma swietny system operacyjny, sam mam przyjemnosc testowac na brata HTC HD2 i chodzi naprawde wysmienicie.
    Oby tylko cena nie byla zbyt wygorowana, to bedzie super. :)

11. Zubitzu2207

Zubitzu2207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Taaa... miałem już winde na fonie i dziekuje, wolę andka, na którym jak kolega wyżej napisał, już dawno powstały takie aplikacje. Nie wiem czym się podniecać.

12. Gonzo7

Gonzo7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    No po tym jak Nokia zapowiedziała Fona z Win7 to można było się "domyśleć" że wydadzą takie coś, choć dla mnie to zbędny bajer.
    Jeszcze moim zdaniem zamiast Win7 to powinni do swoich telefonów wrzucić Androida - jest to bardziej "przyszłościowy" system.

13. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No wiadomo. Nokia się "zaprzyjaźniła" z Microsoftem to odrazu mają być telefony z WP7. I to niestety bardzo źle gdyż ten system to tragedia(brak j.polskiego, niedziałający marketplace w Polsce). Bardzo prosty w obsłudze. Nie rozumiem po co 1GHZ procek i 512ramu. Jak dla mnie Avila by go obsłużyła lecz z mniejszą ilością FPS. Android wygrywa bezkonkurencyjnie z tym WP7. Może i fakt że jest tam obsługa xbox live, ale narazie jest to tylko napisanie wiadomości, przeglądanie gierek w marketplace (tym xboxowym) a to średnio działa i tak. Już lepiej się przegląda przez stronę xbox.com(oczywiście gdy przeglądarka w telefonie obsługuje min. flash lite i podzespoły telefonu są nieo "lepsze").
    Cena będzie napewno +1400 zł. Płacisz bardzo dużo za podzespoły telefonu.

Puki co to większość to porty z Androida, jak i iOS(AppStore) które(jak dotąd tylko słabsze tytuły)

Będą takie same jak inne, lecz cena może się będzie różnić od pozostałych modeli(wielkość ekranu jak i jego rodzaj)

Nokię trudno było namówić do tego aby stosowała inny system operacyjny w swych telefonach niż Symbian. Microsoftowi się jakoś to udało, więc teraz Google'owi się to nie uda.

14. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    "Miales kiedys".... Ale WP7 to jest cos calkowicie innego niz nawet 6.5. To jest cos na rodzaj oprogramowania z iPhone'a. System sam w sobie jest bardzo ladny i chodzi plynnie. Takze jesli masz mozliwosc to wyprobuj 7. ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum