1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live - ważność konta

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez majowy86, Wrzesień 13, 2015.

1. majowy86

majowy86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Chciałbym zapytać kolegów z dłuższym stażem jako posiadaczy Xbox'a o ważność konta Xbox Live.
    Kiedy wchodzę w zakładkę GOLD wyświetla się zielone kółko a w nim napis 2 lata. Konsolę kupiłem rok temu i 13.10.2014 zakupiłem subskrypcję GOLD.
    Czy muszę w październiku odnawiać płatność i wykupić konto GOLD na następny rok czy mogę sobie odpuścić i wykupić GOLDa dopiero w październiku 2016?
    Pytam dlatego, że kiedy przeglądałam płatności Xbox na komputerze zauważyłem, że chcą mi automatycznie odnowić ważność GOLDa na kolejny rok już w październiku 2015.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. majowy86

majowy86 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam aktywną opcję odnawiania. Wiem, że mogę ją wyłączyć. Tylko kiedy włączę Xboxa to wyświetla mi 2 lata i zastanawiam się czy jak wyłącze subskrypcje to po prostu w październiku cyferka zmieni się na 1 rok i czy dalej będę miał GOLDa.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Na konsoli wejdź w ustawienia następnie po lewej stronie wybierz subskrypcję będziesz miał dokładna datę do kiedy masz golda jeżeli jak twierdzisz masz na dwa lata to jakim prawem po wyłączeniu automatycznego odnowienia ms miał by Ci zmienić na rok?

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Nie jemu chodzi chyba o cyferkę w zielony polu jak wchodzi się w profil, oznacza ona jak długo masz już wykupiona subskrypcje xbl Gold jak wyłączysz to ona zniknie bo nie będziesz subskrybentem
    Bez tytułu.png

Wczytywanie...

Poleć forum