1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live - what ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sipro, Marzec 23, 2012.

1. sipro

sipro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :) Jestem dumnym posiadaczem XBOX`a 360 Arcade (juz ponad 2 latka go mam). Działa wyśmienicie jak dotychczas :D Mam kilka gierek. No i kiedyś mi sie znudziło grać na Singlu więc podłączyłem pod neta moją maszynę. Wszystko zrobiłem konto na profilu grałem (rozwalałem . ) no i jak czytałem ( podczas jak tam tworzyłem konto XBOX LIVE ) to pisało że ta usługa Free jest tylko przez 1 miech. No to jak już rozegrałem ten miesiąc chciałem dalej grać to robiłem po prostu nowy profil itp. No i grałem dalej. Ale chyba jak zrobiłem już 4 profil (ale i tak mi się juz znudziło robienie tych profili). To już Xbox live nie dawało mi funkcji Free. Co teraz mam zrobić jeśli chce grać dalej przez neta ? Proszę o dokładną instrukcje :).

No i jeszcze jedna sprawa bo jestem Fanem MineCrafta no i słyszę że grę tę będzie można kupić za jakieś Punkty Microsoft. Te punkty to są te punkty które dostaje jak coś zrobię w grze ? Jak nie to jak je zdobyć :)

Dla was to pewnie banalne pytania ale ja Świeżak więc za bardzo nie ogar :)

Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Po pierwsze na konsoli masz tylko 3 razy dostępne zrobienie konta live gold na 1 miesiąc teraz musisz kupic zdrapke albo zapłacic kartą żeby odnowić konto gold, to samo z punktami ms możesz je zakupić przez karte zdrapke lub doładować przez karte kredytowa ewentualnie paypal

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    1. Nie free tylko gold, możesz za darmo założyć 3 konta więc limit wykorzystałeś. Musisz kupić zdrapkę z kodem na 1/3/6/12 miesięcy. Wpisujesz kod i masz golda
    2. Nie, punkty kupujesz tak jak golda, np przez allegro

5. sipro

sipro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej :) A gdzie potem mam wpisać kod ?

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Logujesz się na xbox.pl i tutaj wpisujesz https://live.xbox.com/pl-PL/RedeemToken albo bezpośrednio z konsoli guide-> w lewo i tam gdzieś będzie wpisz kod :)

Wczytywanie...

Poleć forum